bugün

hani kibar feyzo filminde feyzoya şehirde öğrendiği faşo kelimesini ağaya söylediği zaman faşonun anlamını soruyordu ağa.
o da elini halka yapıp böyle puşt kimin ibne kimin bişey diye kendi anladığınca açıklıyordu.vallahi sahi siz bu boptan ve eşbaşkanlığından ne anladınız?
bop un kelime anlamı "büyk ordu projesi" dir. kimse bilmez. ordu - bolu yolundaki tünel için kullanılan eşbaşkan sıfatı da aslında mimarlarla yürütülen ar-ge çalışmalarında rte nin de söz sahibi oluşundandır.

hee...
özet olarak göttaşlık gibi birşey.. aynı kaba sıçalım mı lan tarzında bir oluşum.
senarist olamayacağını halen anlamamış figüranın hevesidir. suriyede düşman ilan edilen, mısırda istenmeyen adam ilan edilen emperyalizmin ağzı ile konuşup büyükelçileri kapı dışı edilenler bunun kendilerine verilen rol olduğunu bir an unuttuklarında hatırlatılması an meselesi olur.
türkiye şubesi eşbaşkanı görevden alınmış gibi görünmektedir.
vay amk!..
şok oldum lan.. bu ne boktan analizlerdir?..
adam orta doğuda abd ve israil ile dalaşıyor,
bazı embesiller, eş başkanlıktan bahsediyor..
bop un en büyük düşmanı tc. hükümetidir..
muhakemenize sokayım...
kılışdar'ın 2004'teki hayali idir.
reenkarnasyon var deyip ''bir dahaki sefere kralsın booolum'' vaadiyle kandırılan hint fakirini anımsatan adamın kandırılma hikayesinin başlığıdır.
Amerikaya tüm atar gider noldu bizim şu halifelik işi niye ağırdan alıyonuz değilse ben hiç bir şey bilmiyorum ..
Maaşı güzel olmalı.