bugün

8 temmuz istanbul konser alanını web sitelerinde kazlıçeşme festival alanı olarak duyuran ve hayallerimi yıkan ünlü rock grubu.
Çok 'cool'. Öyle ki bazı diğer ciddi gruplardan daha 'cool' tutulur. Yok canım!
ölümsüz şarkılar yapan 80'li ve 90'lı yılların efsanevi rock grubu. it's my life, livin' on a prayer, you give love a bad name en sevdiğim şarkılarındandır.
93'te inönü'de konser vermiştir. bu konsere dayım gitmiş olmasına rağmen biletini ben saklamaktayımdır. rock müziğin efsanevi gruplarından birisidir.
(bkz: it s my life)
şarkıların arasına serpiştirilmiş birçok güzel göndermenin sahibi de olan rock grubu. üstelik direkt farkedilememesi, iyi şarkı sözlerindeki ayrıntıya oldukça fazla önem verdiklerini göstermektedir.
Türkiye'de konseri olacak sanatçı.
pek çoklarının bildiği ve bahsettiği gibi bon jovi amerikalı bir rock grubudur, bazı entrylerde bahsi geçen sanatçı ise jon bon jovi olsa gerektir. eh en karizmatik ve ön planda olan grup elemanı olduğu için akıllarda böyle kalması kabul edilebilir belki, tabii richie sambora'nın önemini de göz ardı etmemek gerekir.
8 temmuzda görülecek olan şaheser.
8 temmuzu sabırsızlıkla beklememi sağlayan efsane grup. i'll be there for you*
8 temmuz türkiye konserinde ön grup olarak şebnem ferah çıkacaktır. öngrup olarak daha iyi bir grup veya kişi çıkması gerekirdi. bon jovi'ye hakarettir bu.
8 temmuz 2011 de türk telekom arenada konseri olan grup.
çoğu rock barın günde elli defa çaldığı 'ıt's my life' şarkısına sahip rock grubudur.**
dream tv haftasonu bölümünde bu hafta yer almış grup. çoğu kişi tek şarkısını bilir, o da "it's my life" dır.
-bon jovi benim adım mıydı grubun mu lan ? ...... ha benimmiş tamam.
+hadi abi konsere çıkıyoruz.
hiçbir şarkısını bilmeden, dinlemeden 8 temmuzdaki konserlerine gideceğim gruptur.
en son 20 sene önce türkiyeye gelmiş olan efsanevi müzik grubu . Bu sene 8 temmuzda türkiyede olacaklardır ve şarkılarıyla türk telekom arenayı sallayacaklardır . livin on a prayer , you give love a bad name ve runaway efsaneleşmiş muhteşem şarkılarıdır .
--spoiler--
bu bir grup ismi değil solistin ismidir.yanındakiler sadece arkasında çalmaktadır. you give love a bad name, runaway, its my life' ise çok süperdir. ayrıca rock'ın ilahı anketinde 3. sırada yer almıştır. 1. sıarada tabiki freddie mercury, 2. sırada ise elvis presley bulunmaktadır.
--spoiler--

grubun adı bon jovidir. vokalin adı jon bon jovidir. tıpkı van halen da olduğu gibi. yanlarında çalıyolar diye bir şey yoktur.
1986 yılında çıkardıkları crossroad albümündeki you give love a bad name şarkısı ile barney stinson'ın neşe kaynağı.
konserleri için konuşmak gerekirse. 15 sene önceki performanslarıyla şimdiki konserlerinin alakası yoktur.
yarın kendisini dinlemekten zevk alacağım mükemmel sanatçı.
http://yfrog.com/z/khh8lyj arenadaki konserde galatasaray atkısı açan aslan parçaları .
tt arena'daki konserleri sonrası kuliste kendilerine galatasaray forması da verilmiş. gitmeden bi de kombine alırlarsa tamam bu iş.

büyüksün bon jovi.
8 temmuz'da konserde bulunan herkesi mest etmiş grup. gerçekten büyük grup.
3 ssaat konser veren süper grup. sambora ve keyboard da david bryan müthiş. jon bon jovi zaten rock ın efsanesi olmuştur. ayrıca bi ara pop a yönelen grup tekrar rock a dönmüştür. runaway gibi metal e döner inşallah.
dün akşam mest eden gruptur, ayrıca bana olan saygısıyla roy orbison'un efsane şarkısını pek bi tatlı söylemiştir,kendisine 20 metre mesafede olmanın verdiği gazla zıplamanın neticesinde ayağım sanırım çatladı,35 yaşında ki ben 3 saat konserde ayak ağrısına tutuldum fakat baba 4 gün önce ameliyat olmasına ve 49 yaşına rağmen sekti durdu, helal olsun.