bugün

allah akıl fikir versin yazarı.
(bkz: bon iver tarzi baslik acma rehberi)
ankaragücülüler şaraba düştüler ile aynı familyadan gelen yazarımsı.
s*kine kurban oldugum yazar.
(#4070193)
(bkz: s*k)
(bkz: bu ulkede gte gt demek)
enteresan bi adam..
#4120552 sosyalizm başlığına formata uydurup bol bol entry girmiş, sosyalizden nefret edenlere vermiş veriştirmiş ancak bir doğru dürüst sosyalizmin ne olduğunu açıklayamamış yazardır...

yav kardeş madem o kadar matah bir şey anlat bakalım neymiş bu sosyalizm, neden sevilmeliymiş, bahsette bizde sosyalist olalım...
kendisi sosyalizmi öyle bir anlatmıştır ki aynı anda 40 bin kişi sosyalist olup çıkmıştır. o derece nefesli bir sosyalist. şahsen ben kendisinden çok faydalandım. bir çırpıda öğrendim, hayat nedir, yaşamak ne, topyekun eşya ve kainat. asırlardır çözülmeyen ne kadar beyin kanatıcı soru varsa bir bir çözüldü. ekonomik ve siyasi açıklamalar ise ayrı bir doktora tezi konusu. master zinhar kurtarmaz. hasılı bu adamı okuyan faşist katmerli faşist olur çıkar. bu adamı okuyan sosyalist en kısa yoldan abd'ye kapak atmaya bakar. bu adamı okuyan sosyalist sempatizanı sosyalismi sadece iki s arasındaki harf olarak görür. hasılı entellektüel düzeyi yüksek bir arkadaş. okuyun okutturun. formata da bağlı. aynı başlığa sosyalizmle ilgili türlü tanımlamalar getiriyor ne hoş. gerekirse formatın delinmesine izin verilmeli böyle insanlık için önder şahsiyetler için. ulan ne dedim ben. tanımam etmem bu yazarı. söylediklerimin hepsi sanal. tıpkı suya yazılan yazılar misali. ah mona roza. siyah güller siyah önlükler.
(bkz: sosyalizm dusmani pis fasistler)
(bkz: fasist dusmani pis sosyalistler)

şeklinde iki başlık açarak, ikili oynayan ve buna rağmen at gözlüklü bazı yazarların desteğini alabilen yazar. yazmayayım diyorum nick altına, istediğini yapmayayım diyorum; lakin rahat durmuyor. gençlere yol ver artık, yazacak bir şeyin kalmamış!
(bkz: hayvansevmez hayvan)
sol frame' yi sevgili fantezileriyle doldurmuş yazar.
sonunda silinmeyi başarabilmiş yazar(dı).
kimse de dememiş ki aga bu nedir?

dinleyin lan. çok acayip bi müzik bekliyor sizi. valla.
dinlenesi bir müzik grubudur. nedense bana sürekli sonbaharı andırıyor bu adamların yaptıkları müzikler. adı üstünde baharın verdiği mutluluğun, coşkunun son bulmasıdır benim için sonbahar. yaprakların dalından savrulmasıdır, ayrılıktır, bekleyiştir, hüzündür, özlemdir... işte bu güzel insalar da bana her seferinde bu hisleri yaşatıyorlar.
güzel sarkilari seslendirmis sesi güzel sanatci.

http://www.youtube.com/watch?v=8MJio3s2wFI (i can't make you love me)

Turn down the lights, turn down the bed
Turn down these voices inside my head
Lay down with me, tell me no lies
Just hold me close, don't patronize - don't patronize me

Cause I can't make you love me if you don't
You can't make your heart feel something it won't
Here in the dark, in these final hours
I will lay down my heart and I'll feel the power
But you won't, no you won't
'Cause I can't make you love me, if you don't

I'll close my eyes, then I won't see
The love you don't feel when you're holding me
Morning will come and I'll do what's right
Just give me till then to give up this fight
And I will give up this fight

Cause I can't make you love me if you don't
You can't make your heart feel something it won't
Here in the dark, in these lonely hours
I will lay down my heart and I'll feel the power
But you won't, no you won't
'Cause I can't make you love me, if you don't.
http://www.youtube.com/watch?v=UrMmr1oMPGA
justin vernon tarafından kurulan amerikalı indie folk grubu.

vokal gerçekten çok ama çok başarılı. enstrümanın arkasına saklanmak yerine vokal kalitesini kulağınıza kulağınıza sokuyorlar.

kafa dinlemek için bire bir.
Bugün 7 tane yeni singleı yayınlanmış olan sevdiğimiz bir şarkıcı,sanatçı.