bugün

şu günlerde hissettiğimdir. sürekli bir sorgulama sürekli bir öf pöf höf. ruhen yaşlandırıyor bomboş hissetmek. hissetmeyin, hissettirmeyin.
Çoğu zaman hissettiğim.
giderken alıp götürdü her şeyi..
Bazı zamanlar bende de oluyor bu durum böyle kalabalıklar içinde yalnız gibi. Belki de bu durumu kendi kendimize muhasebe etmeliyiz.
Hiçbir şey yapmama, isteğinin olmamasıyla aynı mevzudur.
insanoğlunun zihinsel büyüme ve olgunlaşma sürecinin içerisinde hepimizin takılıp kaldığı bir hayatı sorgulama basamağı vardır. işte genellikle bu basamakta, sonu bitmeyen düşüncelerin bizleri sürüklediği can yakan duygu.
Şu ara hissetmek istediğim duygu durumu.

Çevremde olup biten ve dahil olmak istemediğim şeylerin odak noktası durumuna gelmekten sıkıldım. Kendi enerjim tıkılıp kalmış, başkalarının enerjilerine göre duygu-durum değişikliği yaşar oldum.

Öyle bir hale gelmişim ki, bugün resmen diş fırçama laf attım ve dedim ki, iki gün sonra bu eve biri gelecek ve ben stresten ne yapacağımı bilmezken senin umrunda bile olmayacak. Kendisine "canlılık" özelliği yüklerken sanırım benim de delirmeme çok az kaldı.
Hiç bir şey yok vallaha. Bir olayım olsa Sözlükte her gece işim ne. Valla yokluktayım.
Parasız adam gereksiz adam.