bugün

yağmur da yağıosa hele, kulaktaki müzik şöle en yumuşak seslerden ise bi de yalnızlık hakimse bünyeye tadından yenmez.
hoş olabilecek ama bazı komplikasyonlar doğurabilitesi olan eylem.

1) araba altında kalmak riski. ya siz ya onlar. onların durmaya niyeti olmaz genelde, ya siz?
2) gaspçı riski. geceleri boş sokaklarda dolaşan aylak adamları çok severler.
3) yağmur yağıyorsa caanım kulaklıkların bozulma riski. kalıverirsiniz ortada. o ortamda hele. ben metrodan tam inmiştim kulaklığımın sağ tekinden ses gelmemeye başladı. mnıırzınıskim diyerek hışımla devam ettim. bu da böyle bir anımdır.
eger isteyerek yapiliyor ise buyuk bir ihtimal yalniz bir ruhun bedenini de alip, dinlenen muzik ile beslenmesi, yaralarin kapatilmasi.
hayatta yapılabilinecek en güzel şeylerden biridir.
hava soğuktur,bıraksan kendini soğuktan titrersin...ama tam gaz yürürsün kulağında müziğin vardır;yalnızsındır zaten böyleyken kimseye de gerek yoktur(aslında olsa fena olmaz).hızlı adımlarla yürürken o yolun hiç bitmeyeceğini hayal edersin ellerine bakarsın kıpkırmızıdır parmakların...kocaman bir sessizlik vardır etrafta sen bilmezsin.geçen arabaların farları aydınlatır yolunu bazen belki bir köpek çıkar karşına bakarsın,korkarsın bi bakarsın düşüne düşüne üşüye üşüye eve gelmişin.