bugün

benim için bohemian rhapsody'nin alacağı versus'tur. lakin bu işlerin versusu olmaz zevk sonuçta.
stairway to heaven diyorum efendim. sonunu ayrı severim. belki de ayrı olduğu için. life is strange . buradan da pc oyununa gönderme yapmış olalım.
ikisi de bir light my free değildir mesela.
Lakin ikisi arasında seçim olsa stairway to heaven alır.
Tabiki guns n roses'in şarkıları bunların hepsini döver amk.
Bohemian rhapsody 'nin alacağı kıyas.
Yine sanatı kalıplar altına sokup kıyaslama çabası içerisine giren saçma sapan bir versustur.
ikisinin de ayrı güzelliği vardır, bohemian rhapsody acıdan zevk almayı, moody bir yaşamı ve eğlenceli bir şarkıyı temsil ederken, stairway to heaven istikrarlı huzuru, ve bir şarkının içindeki ahengi temsil eder.

Ama kalite bakımından tabii ki stairway to heaven'in şarkıya uyan mükemmel solosu kendisini daha da öne çıkarır,
bohemian rhapsody bir sürü farklı parçayı bir bütüne mükemmel oturtmuştur.

ikisi de birbirini farklı konularda sikerdir işte.
Stairway to Heaven'ın tek atacağı, aşağılayacağı vs veya karşılaşmadır.
iki efsanein karşılaşmasıdır. Hiçbiri galip gelmeyeceği versustur. led zeppelin queen Gruplarının tarzları farklıdır biraz. Ve ayrıca poserlerin en favori şarkıları arasındadırlar.
stationary traveller diyorum:

https://www.youtube.com/watch?v=c71jUDf3A78
Böyle versus olmaz.
ikisinin de yeri ayrıdır.
Hiçbiri kazanamaz.
bohemian rhapsody alır.
Solosu hariç her konuda Bohemian rhapsody siker atar.
Bohemian rhapsody'nin de solosu iyidir ama bir Stairway to heaven solosu değildir elbette.
queen'i daha çok severim ama stairway to heaven alır benim için.
sözlükte galibi olmayan bir versus göreceğimi hiç sanmazdım. demek ki oluyormuş.
bohemian rhapsody güzel şarkı da diğerini ilk defa duyuyorum.