dp'li belediye reisi mehmet kocadon'un tutuklanması olayıdır.

çok sevmezdim icraatlarını ve kendisine de oy vermedim. ancak icraat başka burada yapılmak istenen başka.
akepe'nin kıyı kentlerini ele geçirmesinin başka yolu kalmadı artık. başkanın neden içeri alındığını söylemek için müneccim olmaya gerek yok. hayır hemde rüşvet demişler, mehmet kocadon kadar paraya ihtiyacı olmayan başka birisini tanımıyorum şu dünyada.ama yolsuzluk haberleri havalarda uçuşan akepe'Li belediyelerle ilgili herhangi bir şey yapımıyor. anayasa mahkemesi başkanı kendi ağzıyla türkiye'de yargının bağımsız olmadığını söylüyor.
kıyı kentlerini ele geçirebilmek için bu kadar alçalacağınızı düşünmüyordum...bir insana iftira atmak, kendi
tarafında olmadığı için cezalandırmak.

gerçekten böyle bir suç işleyen bir insan bu şekilde alkışlar eşliğinde mi götürülür?
videoyu izleyin kendiniz karar verin adamın ne kadar sevildiğine.

http://webtv.hurriyet.com...i-kocadon-tutuklandi.aspx
acaba şakirtler bu duruma tepki olarak ne açıklama yapacaklar çok merak ediyorum.
nedeni de başkana hediye getirilen mandalinadır kesin! kıyı kentlerini ele geçirmek için akape'nin yeni tongası. ama nah alırsınız, orada insanlar koyun değil.
direkte tutukluyorlar ulan bir dur adam koskoca belediye başkanı hele sabret yargılama başlasın ozaman alırsın içeri.
an itibariyle halen kendisi aleyhine bir suçlama olmamasına rağmen,
rte hükümetinin savcısı tarafından tutuklanmış ve tutukluluğu sürmektedir.

çok yazık bu insanlar öbür dünyada nasıl hesap verecekler merak ediyorum.