bugün

bir mercedes hayranı olarak bile çok beğendiğim, çizgilerinin harika olduğunu düşündüğüm araç.
fenomen haline gelmiş x5 ve audi Q7 yi çoktan solladı bile.
tek kelimeyle tasarım harikası olan araç, ne tam olarak bir jeep havası var ne de tam olarak bir salon araç ikisinin ortasında mükemmel bir karışım olmuş.
etiket arabadır. param var diye bas bas bağıranların asfalttan aşağı indirmediği arazi aracı.

daha iyisi için;
(bkz: audi q7)
koskoca bmv sin yada mercedessin yada x bir araba firmasi yeni bir model yeni bir tasarim konforlu arabalar buraya kadar herşey güzelde be kardeşim pespese gelen modellere neden x1, x2, x3, x4, x5 gibi salak salak numaralar verirsiniz anlamam kardesim koysana arabanın adını bu senin tasarimin senin cocugun degilmi adı ne bu cocugun diye efkarlandigim durum, niye efkarlanıyorsam amk.
arkadaşımın kaportasına iki yumruk attıktan sonra malzeme zayıf abi dediği spor jeep.
bunu söyleyen insan ferrariye biniyor sanabilirsiniz. çünkü kendiside ferrari yapımı fiat stilosunu gerçekten ferrari sanmakta.
292 milyar net fiyatı olan araç. vergiler bakım derken yıllık gideride 15 milyara yakın. piyasada bu denli çok oluşu ise şaşırtıcı geliyor insana.
ilk kez bir kırmızı ışıkta yan yana gelip,* ağzımı ancak birkaç dakika sonra kapatabilmeme neden olan arabadır. o nasıl karizmatik bir kalkıştır? o ne duruştur?

ilk görüşümde ne olduğunu tanımlayamamıştım, ama sonradan öğrendim ki bmw x6 imiş. bu ismi duyunca şaşırmadım zaten.
Batmobile gibi. Yakından bakmak bir daha unutmamaya yetiyor gavurun icadını.
(bkz: Tank)
tasarım harikasıdır.
bmwnin coupe tarzı jipidir ve müthiş bir aractır güvenli bir uçuş için tavsiye edrim.
beyaz renk, siyah jantlar ve m spor paketi özellikler arasında var ise, tadından yenmez.
çok güzel bir araçtır. kimse bok atıp da uzanamadığı ciğere miyav demesin.

yalnız aklıma takılan bir soru var: bu araçta geri geri giderken sürücü arkayı nasıl görüyor?

aracın kıçı, doğal olarak, çok yüksek. arka cam ufacık. tamam, park asistanı ve duyargalar var da... bilemedim aga.
(bkz: bmw xd) *
beyazı ile gezdiğinizde iyi prim yaparsınız.
Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarı*'nda, Eyes On Design olarak da bilinen en iyi tasarım ödülünü alan bmw.

(bkz: Chris Bangle)
bmw markasının harikulade bir otomobilidir.
dizeli de bulunan araçtır.

Galericilik yapan bir arkadaşımdan 1 haftalığına kiraladığım araçtır.
Neden kiraladın bre manyak, paran mı çok diyenlere ;
günlüğü 300 lira,
motoru 3000cc
karizması ve getirisi paha biçilemez.
Arabayı almanyadan gelen dayım için kiralamıştım, para b*k gibidir de onda.

Durum şudur ;
Her nerede olursanız olun, yaşlısı - genci , çirkini - güzeli arabanın içine ağzı açık şekilde bakmaktadır.
Hangi cafeye gidecek iseniz, abi kapının önüne al garaja çekme dedirtecek araçtır.
x6 modelinin birde m versiyonu var. jeep terimi bu arabaya uygunsa amaç şu olur, 200 km hızla dağa tırmanacaz. dağları taşları delecez. parası x5'e yetenlere biraz daha ego tatmini sağlayacak model diye özetleyebiliriz.
Teknik özelliklerini bilmem ama karizması , görünüşü mükemmel olan jip.
Teknik özelliklerini bilmem ama karizması , görünüşü mükemmel olan araba..
fiyatını bilmem ama teknik özellikleri ve görünüşü güzel olan jeep.
Zengin bir kıroyum diye boynunuzA ip asip gezeceginize bunu alabilirsiniz.

Aynı etkiyi verecektir.
sahip olduğum arabadır. allah herkese nasip etsin.
(bkz: bir alex değil)