bugün

açık sözlü, her türlü konuya farklı yaklaşım biçimi olan, yazdıklarıyla insanı sıkmayan bir yazar. tespitlerini, film yorumlarını, yazdığı her entrysini ayrı beğendiğim yazar. yazdıklarından sonra, her an karşıma çıkacak gibi duran, samimi bir arkadaşım gibi olan yazar. yazmayı tutku haline getiren sayılı yazarlarımızdan. hep yazsın, hep okuyalım.
hele şükür yaşını kabullenmiş yazar.

bir duyum aldım, yaşlılıktan parnakları titrediğinden entryleri o giremiyormuş. bir adam tutmuş, ona yazdırıyormuş. asdfghjklş
(#12429704) bıraksam mı?diye düşünmedim değil...keşke o intihar notunu yazmasaydın dediğim yazar.
#12501760 tanımam etmem ama müthiş bir insandır gendisi.
Dark Willow'dur.
çok samimi(!) olduğum yazar.
bu kadar çok entry girilince öldü sandım.
geçen gün yeni aldığı bluzu denerken kabinine dalıp sağlam bi sopa yediğim yazar. e haklı ama, öküzlük bende.
bir ay önceki benim düşüncelerimi, durumumu anlatmış yazardır. çabuk geçer umarım.

bir hbbia etmez. uzun yazıyor iyi güzelde...ilk cümleyi oku.*
idolü, hedef kitlem olan yazar.
(bkz: üniversite mezunu olup ev hanımlığı yapan kadınlar).
bir alex değil esprisini yaparak gözümden düşmüş, tiksindirmiştir.

yuh, halen mi yapıyorlar. yıl olmuş 2011..
bir arnold civardanegezer değil...
kendisi bir melek. evet.
türkçe sitcom izleyip gülüyormuş.

pis.
o kadar güzel entryleri var ki hayranı olup, sürekli takip etmemek elde değil, huzur dolu.
kendi nick altına girerek dikkat çekmeye çalışan ergen.
(#12813509)
helal olsun yazarı.
mahallede oynayan çocukların topunu kesen teyze.
sözlükteki tüm hemncinsi yazarlar gibi o da, aynı şeylerden yazıyor. kadın-erkek ilişkileri, biraz siyaset, biraz film, onda birini yaşamadığı cinsel deneyimlerden bahsediyor. biz erkekler üzülmemeli, sözlük içindeki hepsi aynı.
(bkz: yaratıcı kadın yazar)
kararsızlara karşı hiddetlenirken bende karlı kayın ormanında bir dal oldum. kararsızlık hakikaten cinnet.
(#13427622) güldürmüştür.
(bkz: evde kalmış kadın asabiyeti) bizi bundan kurtardığı için şükürler olsun sevgili allah'ıma.
(#13818229) ile uludağ sözlük'te gördüğüm en sağlam metaforun altına imza atan yazar.