bugün

(bkz: kara fatma)
(#13818229) ile uludağ sözlük'te gördüğüm en sağlam metaforun altına imza atan yazar.
(bkz: evde kalmış kadın asabiyeti) bizi bundan kurtardığı için şükürler olsun sevgili allah'ıma.
(#13427622) güldürmüştür.
kararsızlara karşı hiddetlenirken bende karlı kayın ormanında bir dal oldum. kararsızlık hakikaten cinnet.
(bkz: yaratıcı kadın yazar)
sözlükteki tüm hemncinsi yazarlar gibi o da, aynı şeylerden yazıyor. kadın-erkek ilişkileri, biraz siyaset, biraz film, onda birini yaşamadığı cinsel deneyimlerden bahsediyor. biz erkekler üzülmemeli, sözlük içindeki hepsi aynı.
mahallede oynayan çocukların topunu kesen teyze.
(#12813509)
helal olsun yazarı.
kendi nick altına girerek dikkat çekmeye çalışan ergen.
o kadar güzel entryleri var ki hayranı olup, sürekli takip etmemek elde değil, huzur dolu.
türkçe sitcom izleyip gülüyormuş.

pis.
kendisi bir melek. evet.
bir arnold civardanegezer değil...
bir alex değil esprisini yaparak gözümden düşmüş, tiksindirmiştir.

yuh, halen mi yapıyorlar. yıl olmuş 2011..
idolü, hedef kitlem olan yazar.
(bkz: üniversite mezunu olup ev hanımlığı yapan kadınlar).
bir hbbia etmez. uzun yazıyor iyi güzelde...ilk cümleyi oku.*
bir ay önceki benim düşüncelerimi, durumumu anlatmış yazardır. çabuk geçer umarım.

geçen gün yeni aldığı bluzu denerken kabinine dalıp sağlam bi sopa yediğim yazar. e haklı ama, öküzlük bende.
bu kadar çok entry girilince öldü sandım.
çok samimi(!) olduğum yazar.
Dark Willow'dur.
#12501760 tanımam etmem ama müthiş bir insandır gendisi.
(#12429704) bıraksam mı?diye düşünmedim değil...keşke o intihar notunu yazmasaydın dediğim yazar.
hele şükür yaşını kabullenmiş yazar.

bir duyum aldım, yaşlılıktan parnakları titrediğinden entryleri o giremiyormuş. bir adam tutmuş, ona yazdırıyormuş. asdfghjklş