bugün

oncelerden tanidigim moderator musveddesi, degerli yazar parcasi. kendisini nick altindan taciz edenlere elma sirkesi ile saldiracagimdir ayni zamanda.
güzel adam. kafası güzel adam. kafa adam. trip hop manyağı bir adam. bir acayip adam.

--spoiler--
hacı güzel bi playlist yapar mısın?
--spoiler--
şahsıma kaynağı hep araba plakası gibi gelen nick.
saz çalan gençleri gördükçe yüzünde hafif bir gülümseme oluşan bir arkadaş.
charles bukowski sevgisi dorukları aşmış yazar. hiç dinmemesi dileğiyle.
Aşk başlığının bugünlere gelmesine girdikleri onlarca entry ile yardımcı olmuş güzel yazar ekibinin bir uyesi. (bkz: aşkperest)

ekibin diger üyeleri için :

(bkz: larker)
(bkz: mulayim)
(bkz: fatal)

Edit: hata ederek unuttuğum bir başka aşkperest...
bi zamanlar tc nin en iyi counter-strike oyuncularından birisiydi. şimdi çoluğa çocuğa karışmıştır.
artik ara ara buralarda dolanan zat-i muhterem.
heralde nicki en kısa olan yazar.
msj yazmak için aradığım ancak bulamadığım yazar.

(bkz: nerede bu millet nerede bu devlet)
yav aklıma geldi bu adam, şu anda gülmemenin nedeni olan bu adam. gülmemin sebebi de şu; bl burada moderatörlük yapmış birisiydi. işte format cart curt hakim olan biriydi. yolumuz beraber ekşi sözlüğe düşmüştü. ekşi sözlük'te ikimizde uzun süreliğine çaylak olmuştuk. yani sen burada hem moderatör ol git ekşi'de seni çaylak yapsınlar. ahaaha hala aklıma gelir gülerim yahu!
(bkz: #2760275) devrimcilerden gelen tarihi bir ayarı sözlükte paylaştığı için teşekkür ettiğim yazardır.
eski dönemden kral moderatördür.

görsel
bir gün karşılaşıldığı zaman yüzünün ifadesi merak edilesi yazar.
belkide ulu modları arasında kandilleri kutlayan tek moderetördü... belkide sırf bu yüzden artık moderatör değil.
swh ile tanıdığımız yazar.
hadi kalk gidelim bizim diyarları bi de oraları gör denilesi nezamandır beklenesi yazar. kucak kucak sevgilerimle zor keşfettiğim yazar. tebrikler. g zünün önünde alkışlıyacam sevgili pabucumun hattta yapramın hocasını.
sözlük izin verirse sözlüğün önünde gözlerinden öpeceğim yazar.
sözlüğünde hatta sözlük efendisini tanıdığım ailesiyle gayet hoş günler geçiren aynen benim fikirlerimi taşıyan ismi bana saklı sevgili kardeşimide burada görmek üzere saygıla kucaklıyorum dedirtesi yazar.
eskiden sözlükte moderatorluk görevi yapmış olan, sözlüğün en kısa nickli yazarı. (#13212945) ayrıca şu entrynin sahibi yazar.
eskilerden diyalog sahibi olması ile hatırlanan değerli bir moderatör. diliyorum şu anda mutludur.
2002 yılında bana aldığı msn.com'lu mail hesabını halen 12 sene önce kendi koyduğu parola ile kullandığım can dost, güzel insan.

(bkz: çocukluğunu bilirim)
Müzik Sistemleri ve Bilgisayar Ürünleri satan firma. diğer firmalardan farkı her iki ortağın da ses mühendisi olmasıdır.
Pink floyd başlığını açmış yazardır bi aralar modluk yapmışlığıda vardır fakat ne yazık ki son entrysini 5 yıl önce girmiş.
Devamı onde olarak gelecek olan harfcikler.
güncel Önemli Başlıklar