bugün

son derece haklı bir serzeniştir.

belgeyi yalanlayabiliyorsan yalanla, yoksa bunu yayınlayanlara bağırıp çağırmak, masalara yumruk vurmak şehit ailelerinin yüreğine su serpmez.
(bkz: bize emir değil cevap ver)

tebrik ediyorum böyle cevap verilemezdi. acaba diyorum erkek olsan ve askeriyede olsan karşısında üslubun güzel ama yine de bu sözü söylesen ki söyleyemezsin. evet söyleyemezsin. iddia ediyorum... acaba ne olurdu. velev ki hani..?

oturduğun yerden yazmak kolaydır efendi, eline silah al da git bakalım doğu ya güney doğu ya. askerlik nedir subaylık nedir bilemezken ve onların komutanı nasıl olunur bilgin yokken çayını kahveni yudumlarken evet güzel bi cevap vermişsin, senin gözünden bakıyorum. ama içinde bulunmadığın bir topluluk için, ne, nedir ne değildir bilmiyorken yaptığın acınası bir savunma. kendisi komutan unutma. seni beni koruyan, ülkeyi kötülüklerden, pkk dan koruyanların komutanı. 1 günlüğüne askerlik yap ondan sonra tekrar savunma niteliğinde bir cevap ver...hı?
sen kimsin ki cevap vereyim denilecek cümle.

pkk şerefsizlerine özgürlükçü kürtler ya da militan diyen sen değil misin?

PKK YAYIN ORGANINDAN HABERLER ALIP ERTESi GÜN GAZETENDE BASAN DA SEN DEĞiL MiSiN? SEN KiMSiN Ki SANA HESAP VERELiM.
"SANA ANCA EMiR VERiLiR SEN BUNA ALIŞMIŞSIN. GiT EMiR ALDIĞIN YERE SÖYLE BU CÜMLELERi" DiYE KARŞILIK DA VERiLEBiLiR TABi ÜSLÜP FARKINA GÖRE BiRiNi TERCiH EDiN.
güncel Önemli Başlıklar