bugün

60 yaş ile beni 25 yaşında öldüren testtir.

ölmüşüm de haberim yokmuş amk.
dudu perinin asla yapamayacağı test. zira test skalası çok yetersiz.
ingilizcemin bir yere kadar gittiği test.
58 yaşında gözüküyor olduğum test.

Aslında haklılar.

(bkz: o son more butonuna basmayacaktık)

Veresiye edit: yalnız soruları okumadım amk resimlere göre gittim more ve less yaptım.
19 yaşımdayım, test bana 19 yaşındasın dedi, işini biliyor kerata.
24 yaşındaki beni 19 yaşında çıkaran test.
sevinsem mi üzümsem mi bilemedim.
alkol-sigara kullanmadığımdan kaynaklı heralde.
Bastaki tarihi 1960 da birakmamdan mi bilmem 49 cikti. Oha.
11 nedir ya *
Hayır loreal'in 10 yaş gençleştiren kremlerinden de sürmedim.
59 didi bana.
milletin dediği gibi olgun göstermemin sebebi şu siktiri boktan testten anlamış oldum böylece.
4 çıktık. Genç gösteriyorsun derlerdi ama bu kadar da yok artık. Düşük çıkardı diye sevinsek mi bebe olduk diye üzülsek mi?
13 çıktı amk. Bir de sigara içmiyorum deseydim daha doğmadınız falan derdi herhalde. Şaçma bir testtir.
2 sene önce ölmüş çıktığım testtir. ben hep derim zaten benim yaşadığım hayat mı be diye, değilmiş demek.
24 yaşında bir insan olarak biyolojik yaşım 17 çıktı. iyi iyi demek ki 7 sene bonusum var her türlü. sporu sıklaştırırsam 11- 12 yaş farkı yaparım ben onu.

edit: bu yazdığımı hangi kıskanç embesil eksiledi lan?
doğum yeri "asya veya ortadoğu" olmadığı için yarım bıraktığım test. bize direk ölü muamelesi yapıyorlar. şiddetle protesto ediyorum.
12,yaşında bir velet çıktım dün çıkan sivilceler ne alaka derken cevabını buldum.
23 yaş bitecek adam bana 11 yaşındasın dedi. Bence utanmasa aga sen doğmamış bile olabilirsin diyebilirdi.

Saçma sapan işler.
24 yaş büyük çıktığım test.
8 cıktı. arada 13 yas fark var.
13 çıktı.iyi ki sigara içmiyoz dedik 7 8 yaş düşürdü yaşımı amk.
2 dedi bu nasil test.
4 çıktı. yarıldım.
15 çıktım 5 yaş gençmişim.
yarrak kürek bir testtir. yaş 27 ve biyolojik yaşım 23 çıktı. saçlara ak düştü gören 35 diyor amk. yenge nasıl çocuklar nasıl diyorlar. benden 5 yaş büyük adam abi diyor sikeyim böyle testi.
12 yaşında çıktım, şuan sevgilimle buna gülüyoruz birazdan yatağa gideceğiz. Aa pardon daha ben ergen bile değilim. Yani şey demek istedim agu mama anne ham ham mama.
8 yasında cıkaran test.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar