bugün

kendisi ufacık tefecek bir kelimede olsa aslında çoğumuzun hayatını siken kelimedir.
Bitti...
Bir gece daha bitti
Güneşin ışıkları hafiften doldurmaya başladı küçük odamı
Ama benim için bitti
Ne mi bitti?
Hiçbir zaman başlamamış olan hayatım.
ülke olarak fatih terim'in bir basın toplantısı yaparak söyleyip masadan kalkmasını beklediğimiz kelime.
Ne olur rüya olsun aq, ağlayasım geldi.
The end. Evet.
zor oldu ama bitti, yapamadım benim başka bir kalbi.bedenin zayıftı, kalbin güçlüydü belki haritası ama çok silikti sert bir şeydi iliklerimde aşk dayandım,ittim .sığmadı,kanırmadı girmedi ama sıktım pis kanı akıttım yaramdan iyileştirmeye yaladım geçmişti .sanki soktum neşteri göğsüme ,inanmaya halim kalmadı diye bitti .

zor oldu ama bitti
bazen..
Bazen huzur veriyor bu kelime..
hayatımdaki en büyük sorun bu oldu hep. bitti mi hayır aslında herşey yeni mi başlıyordu yoksa. yıllarım bunu idrak etmeye çalışmakla geçti. ulan tam bitti dedim artık böyle gider. bir baktım aslında bitmemiş. sonra bitmemiş sandığım şeyin bitmek üzere gibi gözükmesi üzerine ümitlerimi kaybettim. böyle işte ben de yazarken çok anlamadım zaten siktiret.
Bitti demekle bitmez.. aklın kalır, fikrin kalır, kalbin kalır..
iki taraflı karar sonucu bitti kelimesinden sonraki bütün kelimeler boşadır.
"öyle bitti" dediği yerde ki çaresizlik içime işliyor.
Ben bitti demeden bitmez.

Ölümsüz Polat.
Belkide hüzün verici bir sözdür.
Bazen de sevinç verir. Sonucu beklenen bir iş için.
Şebnem ferahın iki dudağı arasında en acı halini duyabileceğiniz sözcük.
Onsuz da bir başka yaşanıyor be nazım demektir bir yerde. Şiire eklemek lazım.
Bazen umut bazen hüzün getiren sözcüktür; (bkz: Bütün Dertlerim bitti) Umuda Örnektir, (bkz: Hayatım Bitti) Hüzne örnektir. umarım tüm sözlük yazarları bu büyülü sözcüğün güzel tarafını görür...
Biz bitti demeden bitmez, devamke.