bugün

sikerler öyle işi. ben bitti demeden bitmez. *
Aksam alemlere akip geceyi eskortun kollarinda sonlandiracaktir.
Adamin dibidir.
normal artık seni istemeyen bir kız için neden diretesin ki. ben de hep öyle yapmışımdır.
en doğru olanı yapandır. adamdır, nettir.
nasıl olsa itiraz edecek diye, pervane ve kul kölem olacak diye düşünen kıza, golü atan erkektir. bir erkek bir kızda, ciddi düşünebilecek, sorunsuz bir ilişki gördüyse, tamam sen bilirsin demez. bu iyi ihtimalidir. diğer ihtimali, yedekte tuttuğu bir kız vardır. bu da karaktersizliktir zaten.
Geçmis zamanda tamam sen bilirsin degilde emin misin diye gülmüstüm ve arkama bakmadan çekip gitmistim.
Kiz armut gibi kala kalmisti.
gardını almış bir boksör edasıyla son yumruğu atmak istemiştir. ama acı, kırgınlık gizlenemez ki. illa ki karşıdaki anlar.
iki dakika sonra kızdan gelen; nasıl ya bitti mi şimdi emin misin,

isimli mesajı alacak olan erkektir.

denendi, çalışıyor.
Kızın başla erkek bulduğunu anlayan erkektir. Arkadaşlar, şunu iyi anlayın artık. Koz kızların elinde. Bizim yapacağımız birşey yok. Patron onlar.
Yaptigim seydir. Bitti diyorsa bitmistir. uzatmaya ne gerek var?
ben sadece tamam diyorum.
özenilecek bir yanı olmayan erkektir. sevmemiştir, sevmediği biriyle sevgili olacak kadar düz bir insandır. bu kadar.
Kıraldır. Elini sallasa ellisi. Evet.
helal olsun denilecek erkektir. Merak etmeyin, karşınızdakine verdiğiniz değeri gösterseniz de o kafasında bitirmişse ne yapsanız olmayacaktır.
Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.
kadın bitti diyorsa gerçekten bitmiştir. uzatmanın anlamı yoktur. erkek tamam deyip arıza çıkartmadan ortamı terk etmeli, o hatuna dair bütün anıları önce sosyal medyadan sonra da yüreğinden bol miktarda alkol yardımıyla silebilmeli.
bu silme işleri bazen zaman alabilir, ben 8 ayın sonunda hem yüreğimden hem sosyal medyadan sildim...her yıl için 1 ay...
çok üzülmeyin eninde sonunda unutuluyor her şey...
söz kızın ağzından çıktıysa bitmiştir .

başka bir tarafıyla söylediyse onu bilemem .
Bir taraf bitti diyorsa bitmiştir zorlamanın anlamı yok. Bitti demek o kadar kolay değil.Bunu diyebiliyorsan zaten yapacak birşey yok.
bu erkeğin iki versiyonu vardır.

ilk örnekteki erkek zaten birlikte olduğu insana çıkarları dışında herhangi bir değer atfetmemiştir, yeri doldurulabilir bir çıkar dışında anlam ifade etmediğinden kolayca ağzından süzülüvermiştir.

diğer versiyondakinde, ilişki öyle bir noktaya gelmiştir ki, karşındaki ayrılmak istediğini ifade edebiliyorsa zaten artık geri dönülemeyeceğini bilirsin. iletişimsizlik gibi basit bir sebebi yoktur, iletişmenin tillahı vardır, konu o değildir, uzun bir esten sonra ilgili cümle çıkıverir.

ikisi de üzücü hissiyatlara salar, ilki kadını, ikincisi erkeği.

ilk örnekte kadın, ikincisinde erkek işi uzatabilir, olabilir. ama uzun vadede bunun fayda sağladığı bir örnek görmedim.

bitti diyebiliyorsan biter.
Peki desek yeter lan çok uzun cümle kurmaya gerek yok.
thug life! bu cümle ağır testosteron içermektedir. *
Üzgün bir ifadeyle söylediyse kendini ezdirir.
Alaycı bir gülümseme eşliğinde Cool harekettir.
Alternatif önermeler,
- Keyfin bilir
- canın isterse
- sıkıntı yok
Zevke göre Dekor olarak cümle sonuna "amk" eklenebilir.
Gidecek olana dur demeyin bu çok gereksiz bırakında dönüşü olucaksa tekrar geldiğinde yalvartın hiçbir zaman yalvaran siz olmayın gidene nasip değilmiş deyin geçin. Kalan sağlar bizimdir...
görsel
en iyisini yapan erkektir.