Bu sefer Rotamız sahil yolu fenerbahçe den başlayarak mudanya ya kadar uzanıyor. cumartesi sabah erkenden pedallıyoruz. pendik ten feribotla yalova ya geçiyoruz. göl etrafından iznik e ulasarak yemeğimizi göl manzarasında yiyiyoruz ve yine göl etrafından devam ederek mudanya ya ulaşıyoruz. çok dik yokuslu bir parkur değil dolayısı ile kondisyonum yetmez demeyin. parkuru rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. gidiş - dönüş yaklasık 400km yol yapıcaz. köylerde mola verip leziz gözleme/ ayran yiyeceğiz ve o güzel insanların misafirperverliklerine şahit olucaz. bir akşam mudanya da konaklayıp ertesi gün dönüş yoluna geçicez. haftasonu cumartesi ve pazar günü planlanacak tur için şuan 8 katılımcı mevcut, katılmak isteyen arkadas varsa bana özelden ulaşabilir.
Burda da yapılırsa alırız bir dal.
Bugün planları yaptım, bizimkileri örgütledim ve süper bir şey yapıcaz. Harika olacak. Herkese de tavsiye ederim. Sürün gayri.
türkçe bilmeyen kekoların yaptığı güzel aktivite.
Bugün enerjim tavan sayın üstteki yazar. Sen kim köpek.p

Harika olacağına adım gibi emin olduğum aktivitedir.
yağmurların dinmesini hararetle beklememe sebep olan tutuku. şöyle iki üç günlük 200-300 km arası bir şey yapmam lazım acilen. bir aydır gündelik 40-50 km arası sürüşlerden sıkıldım artık. ne olur mevlam yüzümüze bak ta şu yağışlar hafta içi değil de hafta sonu duraksasın.
Yıllardır yapmayı planladığım ancak kondisyon yetersizliğinden ve ekipmanların pahalılığından ötürü bir türlü yapamadığım aktivite.
Yakın arkadaşım kuzey Almanya dan Hollanda oradan Belçika ya geçti. Bakalım bu yaz birlikte pedal atacağız umarım.

Keyifli bir altivite ama kendinizin güvenliği hususunda şüpheniz yoksa.
aşıklar yolu'nda yapılanın tadı bambaşkadır. Bahar geliyor, ne sevindirici!
görsel
(img:#1)

Bisiklet yolunda yürüyenler hariç sahil güzel.
görsel

Bugün de güzel bir tur yaptık.