bugün

her iki cinsiyetten de seksüel ve/veya duygusal çekim alabilme yetisi. tercih değil, yönelimdir.

Slyvia tavsiyeli edit/not: o an birlikte olunan kişinin cinsiyeti ise tercihtir. Teşekkür ederiz.
görsel
Bazen ama çok çok güzel olması kaydıyla hemcinslerime arzu duyduğum olmuştur ama hiç eyleme geçmedim. Bu beni biseksüel yaparmı ki?
Karşı cinsten hoşlandığı gibi hemcinsinden de hoşlanan insan tipidir. eyleme geçmesi gerekmez. Öyle olması gerekseydi bu elizabethlerin hepsi aseksüel sayılırdı.
Her insanda biseksüel eğilim olduğuna inanıyorum.

Hatta erkeklerde daha çok olduğunu, bunu baskılamak için de bilinçsiz olarak homofobik tepkiler verdiklerini düşünüyorum. Tabi ki yanılıyor da olabilirim ancak dediğim her şeyin bir açıklaması mevcut.
iki cinsten de hoşlanabilen kişi.
Bu cinsel bir yönelimdir. Ancak kişinin o sırada birlikte olduğu kişinin cinsiyeti tercihtir. Ve bu tarz durumlarla diğer yönelimlerden biraz farklı bir durumda karşımıza çıkabilir.
lgbti'nin içerisinde "interseks" ile birlikte cinsel tercih durumları olabilen bir diğer kişilere verilen addır. diğerleri yönelimdir.

interseksten ayrılan kısmı ise kendilerini sahip olduğu cinsiyete ait hissetmeleridir. intersekste ise misal kadın; hem erkeksi hem kadınsı duygulara sahiptir.
Kız arkadaşının evine gidip kapıyı çaldıktan sonra kapıyı kızın abisi açınca bize de bu kısmetmiş diyerek içeri giren şahıslara verilen isim.
çift taraflı mont gibidir.
(bkz: Bizim oğlan biseksüel biseksüel ki sorma)
iki cinse de ilgi duyabilen insanlardır.
Genellikle bir cinsin daha ağır bastığı doğrudur.

Arkadaşlık ilişkilerinde zora girebilirler. Eve kalmaya gelen kız arkadaşlarını odalarında yiyebilirler.*
Lezbiyenlik ve biseksüellik Türkiyede kızlar için bir avantaj gibi anasını satayım. Ben Mervelere gidiyorum diyip de gerçekten Mervelere giden insanım.

Ps; ayrıca kendilerine aşık olmaları da muhtemeldir.
ya şurdan bi seksüel benim canımı sıkma .
Bi'seks'üel oha seksli birşeymiş bu nasıl oluyor bana da anlatın ben çikolata markası zannediyordum.
Sağda bir kadın solda bir erkek olsa sağa dönsen haram sola dönsen haram ne zorsun be ahırzaman.
doğduğu andan itibaren kişinin içinde bulunduğu hastalık.
Erkek ve kadın fonksiyonlarını kendinde hisseden birey. Hem aktif hem pasif. Kadınlarda ise hem vurduran hemde bazen bir penis takarak kadınlarla ilişkiye giren.
Her iki cinsede ilgi duyan kimse.
her kadinin dogustan sahip oldugu ancak toplumsal normlara gore ''normal'' kabul edilen heteroseksüel secim cinsel kimlik kesfetme yasi gelene kadar benlige isledigi icin disa vurulmayan egilim. her kadinin biseksüel olmasinin normal olan oldugu, kadinlardan hoslanmayan bir kadinin escinsel kadinlarin gordugu yasadigi tepkileri yasayacagi bir utopyada olsaydik suanki heteroseksuel kadin orani aynen biseksueller icin gecerli olurdu.
erkekler icin aynini demek teknik acidan sanirim mumkun degil. bunun yaninda estetik acidan da isabet oluyor.
hem kadına hem erkeğe ilgi duyma arzulama.
bazen kadınlar daha ağır basıyor bazen erkekler .
sürekli bir tarafın ağır bastığı yok.
içinde bulunduğum güruh.
keanu reeves' in dahil olduğu rivayet edilen cinsel yönelim biçimi.
Böyle olmayı isterdim, adamlar veya kadınlar hayatın dibine kadar zevkini çıkarıyorlar imreniyorum.
Benim o. Bazıları bunu açgözlülük olarak açıklıyor, e abicim yapıcak bir şey yok iki tarafta hoşuma gidiyor hobaleey napalım?
Aslında her insan dünyaya gelirken iki hormonu da beraberinde getirir ama psikolojik baskı sebebiyle kendimiz kendi cinsiyetimiz seçemeyiz daha küçük yaşta çevre insanı şekillendirir ve böylece cinsiyetimiz ortaya çıkar. Biseksüel insanlara ben kafası karışık insanlar diyorum hem çevrenin yaptığı baskı hem kendi benliği... karar vermek zor olsa gerek.
Biseksüel olmak için illa 2 cins ile de sevişmiş olmak mı gerekiyor yoksa sadece biriyle sevişmiş olsan bile diğerini de istediğinden emin olmak, hayal edince tahrik olmak da biseksüelliğe giriyor mu? Hayatım çok karıştı gençler.
Evet giriyor. Dilersen bunu başbaşa konuşalım.
güncel Önemli Başlıklar