bugün

imrenilerek bakılan çiftlerdir. Ruh ikizidirler. Hayat onlarındır.
homo sapiens'in evrim yolunda ulaştığı son noktadır.

inanılmaz mutludurlar (tanıyorum böyle bir çift) ve dünyayı önemsememektedirler. daha ne?

allah herkese böyle bir evlilik nasip etsin. (bkz: amin)

not: ha allah beni kahretmesin ki rakı içemiyorum.. ah içebilsem!
Gözü dışarıda olmayan çiftlerdir. birlikte içmenin geceyi helali ile birlikte tamamlamanın keyfini bilen insanlardır.
kafa çiftlerdir.
mutludurlar. konuşmasını, birlikte zaman geçirmesini seven, birbirlerine yıllardır söyledikleri şarkılardan hiç sıkılmayan, daha bir ömrümüz olsa yine birlikte olmayı isterdik şeklinde uzun ilişkilerine yorum getiren pek sevilesi, imrenilesi karı kocadır onlar. ***
şişenin dibini bulduklarında 'ya barış yada savaş' saglayacak ciftlerdir.
(bkz: vardır bir sebebi)
birlikte pavyona gidip aynı kıza sulanmaya başlayınca bir anormallik olduğunun az çok farkına varabilecekken sızıp kalan çiftlerdir.
Ne mutlu böyle evlilik yapana denilesi çiftlerdir.

Evliliğe renk katmaktır. Rahat konuşabilmektir, Evde gece lambalarini açıp en sevilen müzik eşkiğinde dans etmektir, erken uyumamaktır, gece paçacıya birlikte gitmektir, kokoreç sevmektir, ağız kokusunu problem etmemektir.

Hayatım sen buzları ayarla ben bardakları götürüyorum
demektir.

Trafiğe alkollü çıkmamaktır.

Golü kaçıran futbolcuya birlikte sövmektir.

Kısaca kafa dengi çiftlerdir.
boşandılar gerçi ama eminim bülent hanım 70 liği kahvaltıda götürüyordur.
(bkz: bülent ersoy) (bkz: armağan uzun)
yakında bir de küçük almaları gerekebilir.*
içipte hala sarhoş olamayanlardır. içtikten sonra ''neden içtik ki. madem sarhoş olamadık niye içtik'' gibi alkolün felsefesini yapabilenlerdir. en asil duygunun insanlarıdır. *
peşisıra horul horul uyuyacak olan sevişecek hali kalmayacak çifttir.
evde içmesinler bir de boğuyor ev. dışarıda sağlam olur yeni rakı veya tekirdağ tercih edilebilir. bir de onca rakıdan sonra sevişsinler. memleket kurtamasınlar. o, hep oluyor zaten. içilip, sevişilsin, mutluluğun resmi çizilsin beraberce. ödenecek hesabı düşünmesinler. yanında biraz da beyaz peynir. ohaa. ne gider bee!
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş olyının teorikten pratiğe geçtiği haldir.
yarı yarıya içiliyorsa yengeye şapka çıkarılası bir çifttir.
akabinde bir güzel sevişeceklerdir. haklarıdır.
içmeden birbirine dokunamayan karı-kocadır. mutlu bir gece diliyoruz efenim. yalnız abartmazlarsa iyi olur, sevişeceğiz diye sürekli bir büyük devirirlerse sonlarını hiç iyi görmüyorum.
bir ufagi icipte sarhos olmuyorsa tapilasi kadindir. kocaya da helal olsun. boyle bir kadin buldugu icin.
erkeğin kafa bir kadınla evlendiğinin delaletidir.
tencere kapak misali.