bugün

feykimdir.
uzun zaman sonra görüp yanaklarını mıncırdığım yazar, sakallarını kesmeyeydi eyiydi.
büyük susam küçük susama ne demiş?

- susamcık.
benim de şaplatmak istediğim user.. alcan bunu yatırcan sabaha kadar joplıcan.. zaa.
deli gibi üşengeç, mutfakta adeta bir ümit usta, odasınında insan hariç her organizmanın yaşayabileceği, cola ve victory ile aylarca yaşamını sürdürebilecek yeteneğe sahip yazarımız. seviyoruz, hastasıyız. çıldırt bizi susam başgan.
sözlükten kaldırdığım ilk hatun.
hala indirmeye çalışıyorum.
Akşam akşam aklıma gelen seksi ve kaslı yazar.. Nerdesin olum sen.. Sene varya sene orda yierim.
Sevdiğimiz bi kardesimiz. Kürt ya da pkkli değil sadece kari tavlama humanistligi var ustunde bakmayın alper kaşarına.
nickinden birkucuksus kısmını atarak nickini revize etmesi gereken yazar.
modlarla kafayı bozmuş ilgi bekleyen yazar.
(#24702655) entrysiyle espiriden anlamadığını ortaya dökmüşken ayrıyetten gaf yapmış kıvrak olmayan zekasını sergilemiş beyniyle nickinin uyumunu yakalamış yazardır.
Büyük susam küçük susama ne demiş?
- Susamcık.
- Baba tavşanın küçüğüne ne denir ?
+ Tavşancık.
- Kedinin küçüğüne ?
+ Kedicik.
- Peki ya susamın küçüğüne ne denir baba ?
+ Oğlum senin dersin falan yok mu ?

Evet aklıma bu geldi çok komik çünkü.

Bir yazar.
susamlı çubuğ kraker severi yazar.

http://galeri.uludagsozluk.com/g/birkucuksusamcik/
torpilli yazar. zall ın kardeşi lan bu adam. birlikte fotoğrafları var hem de mor ve ötesindeki 2 herif de dahil. hemi de beyaz atletle. türkiş ev stayla.
sevgilisi olan yazar...

kızlar sansınızı sikin bence. cok tatlı lan yiyerim, vallahi üperim yiyerim.
adlarını ilk defa duyduğum yazarlardan oluşan sözüm ona popüler bir yazar listesi hazırlamış yazar.
Hiç bir kamuyu ikiye bölmeye çalışmamış ancak insanların ağır tepkilerine maruz kalmış yeni nesil troll.

Arkadaş altı üstü bi liste, neyine bu kadar kırıldınız?
hiç gereği yokken popi yazar listesi çıkarmış ve insanları ikiye bölmüş vasat.

--spoiler--
herkes kimin popi, kimin pipo, kimin popo olduğunu gayet iyi biliyor emin ol. amacın sözlükte bir ikilem yaratmaksa başardın emin ol buna. listenin en başına kendini adını editle lakin benim için sözlükte kaldığım süre içersinde hep bir popi olarak kalacaksın.
--spoiler--
(bkz: #24510193) yazık.
asıl adı berra. izmir'de yaşıyor. babası makedon göçmeni annesi ise maacır. dedesinin dük olduğunu iddia ediyor. yeşil gözleri ve uzun sarı saçlarıyla sözlük erkeklerinin yüreklerini hop hop hoplatıyor. o da herkes gibi açıköğretim'de işletme okuyor. ama mankenlik ajansından gelen teklifleri değerlendiriyor ve zengin koca arayışını hala sürdürüyor.

kolay gelsin. öperim tatlı kıs ^^
açtığı salak saçma başlıklar doğrultusunda çaylak yapılmış yazar.
edirne'den istanbula gitmeyecek olan yazar, ben gidiyom gare.
Noluyo lan kim nereye gidiyo yazarı??
adamın dibidir kendisi.