bugün

normalde kimsenin alakadar olmadığı, hasbelkader ilişkisi başlayınca dikkat çekmeye, adam yerine konmaya, birkaç kadın tarafından daha arzu edilmeye başlayan çilekeş erkek.
kıymetle çıkıyordur.
Yavşağın önde gidenidir.
Ancak kişiliksiz kadınların gözünde kıymete binecektir. az biraz karakteri oturmuş bir insan, analizini erkeğin sevgilisinin olup olmamasına göre değil, davranışlarına göre zaten yapmış ve onu bir kategoriye oturtmuştur. Bundan sonra ne yaparsa yapsın, yeri çok zor değişecektir.
Sevgilisi olmayan kizlarin daha once buna kimse bakmiyor diye cikmak istemedikleri lakin bir kiz ilgilendimi kendi sevgilileri olmadigi icin o kizin bu kez onlardan ustun oldugunu sanacagini dusundukleri icin bu cocugu o kizin elinden alirlar efenim. Bir nevi kulkedisi hikayesinde oldugu gibi.

Bir de bu hikayenin kizlar icin olani vardir. Ilgi cekmeyen kimseyle derdi olmayan kiza bir gun cok yakisikli bir oglan asik olur. Bu dakkadan sonra bazi kizlar bu kiza dusman olurken bazi erkeklerde asiri ilgi gosterirler. Bir nevi kismet acilmasi gibi gorulse bu dupeduz kasarliktir.
biriyle çıkmaya başlayınca bu kız bunda ne buldu diye incelemeye alınan erkektir. garibim kendisine gösterilen bu ilgiyi "kıymete bindim" olarak algılar. yazıktır, ellemeyin öyle bilsin.
erkeğinde zamanla poposunu kaldıran, sevgilisini çepte görüp, diğer kızlara tebelleş olmasıyla sonuçlanan eylemler silsilesidir.
evet, vardır böyle bir durum. erkekler biriyle çıkmaya başladıktan sonra etraflarındaki kızlardan daha fazla rağbet görmeye başlar.

sakın ha bu tuzağa düşmeyin. o bir anda size ilgi göstermeye başlayan kızlar aslında sizden hoşlanmıyor. hepsi yeni sevgilinizin bir oyunu. "bakalım bana ne kadar sadık kalabilecek?" diye sizi sınıyor. bu yüzden hiç o "olum bütün kızların da şimdi açılacağı tuttu yea. hepsi de bana kesikmiş. eheheh" havalarına bürünmeyin.