bugün

Yalan testi.

(bkz: melek subaşı).
kan testi. uyuşmazlık olursa çocuğa yazık olur.
patlak detected testi elbette. *
elle muayene.
dille muayene.
(bkz: kan testi)
Torch testi

Spekulum muayenesi

Pap Smear testi

Elisa testi vs.

Edit:Ha bide Rh testi yaptırmak iyi olur
Öncelikle bayan ise hemen bi hamama götürüp yıkanmasını sağlamalısınız zira evlendiginiz günün sabahına yatağınızda bir yabancı ile karşılaşabilirsiniz sonra ise içinde bulunduğunuz konumdan alt seviyeye düşmeli, aç kalıp açıkta kalmalısınız. Burada evlenilecek olan bayanın kişiliğini tam olarak görmüş olursunuz ve kararınız kesinleşir.

Eger erkeksede önce uygun bir baskülle tartınız. Şaka şaka. Sadece eline yüklü bi miktar para geçmesini sağlayınız. Ardından değişim sürecini izleyip kararınızın ne denli dogru bir karar olup olmadığını anlayabilirsiniz.
Afiyet olsun.
HIV/AIDS testidir.
genelde kadınların biz zavallı erkeklere yaptığı habersiz testlerdir.

sahte ayrılık testi:

öncelikle çok sakıncalı bir testtir. gerçekten ayrılabilirsiniz. ayrılmak istiyorsun ama tepkimden lafı değiştirdin diyebilir kız veya erkek arkadaşınız uyanık olun.

olay şu ayrılalım ben bu ilişkiyi devam ettiremiyorum * diyeceksiniz ve tepkisini göreceksiniz. özellikle beden diline odaklanın. bazen sözcükler gerçeği yansıtmaz. sizi çok sevdiği halde sırf kızdığı için tamam diyenler olabilir. eğer bir kız; kızar,bağırır,ağlar,çekip gitmeye yeltenirse ben o kızı öper başımın üstüne koyarım.

hemen tamam derse ve beden dilide bunu desteklerse bunun sadece bir şaka olduğunu söylediğiniz halde ben gerçekten ayrılmak istiyorum diye diretirse sizden hoşlanmayan bir kızdan kurtulmuş olursunuz.

yanlız dikkat istenmeyen durumlar oluşabilir. bu testi yapmamakta fayda var. sonra sizin küfür dolu mesajlarınızı çekemem.
daha çok temizlik bakımı ve rh testi gibi hastalıklı testleri yaptırmak gerekir.
(bkz: stanford binet zeka testi)

ama çift taraflı en azından genetik olarak gerizekalıları önlemiş oluruz.