bugün

karşılıklı cesaret ister. korkakların asla elde edemeyeceği aşktır.
kolay olmayan eylemdir. bir kere başarıldığı zamansa aksi daha zor olur.
kişinin kendini kandırdığına delalet eder. yalancıktan sevmekse, kişinin egosunun farkında olduğunu gösterir. tabii iç hesaplaşmalar bunlar, başkasına söylemenin bir manası yok.
gitmesinden 2 yıl geçmiş olsa bile hala unutamamaktır. yıllar boyu onun aşkına esir olmaktır.
kendinizden vazgeçmektir.
kendinden önce onu düşünmektir.
karşı cinste aynı duyguları besliyorsa sonuç aşktır,beslemiyorsa sonuç acıdır.
kalmasını sağlamaktır..

(bkz: #15630401)
Onun için her şeyi yapmaktır... Kendi gerçeklerini, kriterlerin, karakterini hiçe sayarak onun mutlu olması için savaşmaktır. Kendini onda bulmak demektir...
sadece ama sadece sevilen de seviyorsa "gerçektir", yoksa yanılgı ve saçmalıktan ibarettir.*
acıtır,gerek yok.
http://galeri.uludagsozlu...C3%A7ekten-sevmek-614224/
Şahsım adına artık yapamayacağım bir eylem.
Eskidendi o işler.
(Kendi cinsimden olanlar için konuşuyorum)Şimdi cebinde paran, altında araban varsa sevilecek aşık olunacak adamsın. Yoksa gerisi fasa fiso.

Edit: hiç boşuna eksilemeyin bunlar acı ama gerçek.
Çık o hayal dünyasından..
Masal o pembe panjurlu evler...
göt ister. net.
her 10 kezbandan 15'inin ağzından çıkan söz. birini gerçekten sevmek fiye bir şey olabilir mi sayın seyirciler? yalancıktan sevme diye bir şey mi var da gerçekten sevmek olsun? bi bitmediniz hıammına.
yapmayın sevmeyin. hiç kimseye karşı sensiz yapamam tavırlarını alacak kadar çaresiz kalmayın. sevecekseniz de üsturupsuz değil adam gibi ama onsuz da hayatınıza devam edecek kadar sevin.
acıdan başka bir boka yaramaz.
birini gerçekten, harbi harbi, iki gözün önüne akarcasına ekmek mushaf çarparcasına sevmektir.
birini yalandan sevmek nasıl oluyor onu çok şeyedemedim yalnız.
her baba yiğidin harcı değildir ama çok da hükmü yoktur. mesele bunu ona anlatmak, kapıları yüzüne çarparcasına kapatmaması. tek sevmekle bitseydi gidip başkasını sevmezdi en basitinden. lan haksızlık yapmak istemiyorum ama birini sevme ihtimalini de kafa atmak istiyorum. kim açtı lan bu başlığı gene?
Kaybetmekten korkuyor musun onu?

Evetse, gerçekten seviyorsun.

Hayırsa, sevmiyorsun bu kadar basit.

Ama bazen birini o kadar çok seversin ki onu kaybetmemek uğruna sevmekten vazgeçersin....
kelebek tadı var ağzımda. ehehehe. şiir yazmaya kalkmış bi de kıt bilgisi ile. kekosun keko kal kardeş bi zahmet.
inandıramamaktır. Sayısız kadınla bitlikte oldum, tek birini sevdim onun da kalbini kırdım be sözlük.
Tüketir. Hastalık gibidir. Dışardan güller açarken içten içe bir zehir yayılır insanın içine. O nefes aldığı için nefes alırsınız. O mutlu olduğu için kan revan halinize gülersiniz. Bağımlılık yapar. Vazgeçmeyi aklının ucundan bile geçiremez insan. O olursunuz. Kalmaz benliğiniz. Yine de kabullenirsiniz. En kötü halini bile değil, çünkü kötü hali yoktur. Çünkü mükemmeldir o. Sizin nazarınızda dünyadaki tek insan sevilmeye değer tek varlık. Tüm sevgileri verseniz evrendeki, yetmiyordur. Her şeyin en iyisine en güzeline layıktır çünkü. Muhteşemdir. Bir kere yaşanır. Ama sonuç hep hüsrandır. Çünkü siz kendinizi unuttukça o da sizi unutur. Çünkü kimse sevdiği gibi sevilmez.
az önce yaptığımdır, itiraf ediyorum çok hoşuma gitti.