bugün

kişniyorum.
Panikleyip kendimden soğutuyorum.
(bkz: ölü taklidi)
aklımda onun söylediği cümleler hayal edip gülüyorum, seviniyorum. yanındayken sürekli ağzım kulaklarımda oluyor vs.vs. hoşlandığını çok belli eden birisiyim ya bu bir lanet olmalı.
sonrası klasik zaten, yatağında gece yarılarına kadar ağlamalar, bir hi bile demedi diye yas tutmalar falan.
sevmeyin ey ahali çok can acıtır.
Halıya uzanıp 7 kez recep Tayyip Erdoğan diye bağırıyorum.
Arkasından kalkıp 3 kere zıplıyorum ve ndiayeeee diye bağırarak bir takla atıyorum.
Sonrasında geçmiş oluyor zaten.
ben değil de bi arkadaşım (#)
Her konuda sonuna kadar inatlaşıp laf sokuyomuş bunu yaparken de büyük bir haz duyuyomuş, ama bi süre sonra tüm o tartışmalar inatlaşmalar yerini başka bişiye bırakıyomuş.
içki içmeye (ve akabinde seks yapmaya) davet ediyorum. nazlanırsa eve gidip maçın ikinci yarısına yetişiyorum.
mesaj atıyorum. konuşuyorum. eğer elektrik almassam mesafeyi azaltıyorum. zaten elektrik alıyorsan flörte devam ediyorsun. karşınızdaki de insan arkadaşlar. atın gitsin. zaten mesaj atmaya dahi korkuyorsanız işiniz zor ohoo. hatta mesajı geçtim. bir iki göz kırpın sinyali verin gitsin.
birinden hoşlanınca hoşlanmamış gibi yaparım hep.
bundan sonra usulca uzaklaşıcam hoşlandığım anda. çünkü nasıl oluyor bilmiyorum ama olmuyor. çok tezcanlıyım sanırım.
(bkz: mal mal bakmak)
Kötü davranırım ki; hoşlandığımı anlayıp, acı içinde efkârlı efkârlı rakı yudumlamama engel olmasın.
salak gibi olmayacak hayaller kuruyorum.
söylüyorum. konuşarak anlatmak varken ne diye zor yoldan bunu anlatmaya çalışayım ki?

geçiniz zor olan daha çok sevilir ayaklarını. sırf bu yüzden birbirine kavuşamayan insanlar var lan dünya da!

pat diye söylerim. hani öyle lafı da dolandırmam.
iki çay söylüyorum orada, biri açık.
Birinden hoşlanınca kimi köpek gibi seviyomuş onu öğreniyorum hiç şaşmadı daha.
hala çay içerken tv izliyorum .

(o) da bekliyor garibim .
Mal gibi bekliyorum evet. Sanki bekleyince kendiliğinden olacak, tabiat size onu kazandıracak gibi saçma bir his geliyor, bilmiyorum sözlük.

(bkz: mal gibi beklemek)
kabul etmemeye çalışıyorum. o kız bana göre değil diyorum ama ise yaramıyor. kalp söz dinlemez.
ona dokunmak için elimden geleni yapıyorum, sakalını okşamak istiyorum.
Yoluma bakıyorum.
cüzdanımı gösteririm.
Ben direkt yıkılıyorum..

https://makeagif.com/i/g7hpe7
günün şiiri başlığına onun için şiirler yazıyorum.
Otorop goçmosono bokloyorom.
Sözlükçüler hep böyle yapıyormuş.