bugün

başlık sıçmakta üstüne olmadığı görülen troll yazara daha fazla tahammül edemeyen yazar kişisinin haykırışıdır. lakin birkaç gündür normal performansının çok çok üzerine çıkarak bizleri şaşkınlığa uğratmıştır. böyle devam ederse çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimi olumsuz etkileneceğinden dolayı doğru bir haykırıştır.

edit: boktan inanç tartışmalarını başlatmak ilginç fikirse koyverin gitsin diyor ve bu tür trollcüklere sözlüğün ağzına sıçma yolunda başarılar diliyorum. ayrıca müslümanlığa küfür etmenin de farklı bir görüş olduğunu ve değerli olduğunu savunan trollcükler de mevcuttur! (bkz: troll ve saz arkadaşları)

edit2: ha bu arada trollcanımız kanıt istemiş. kanıtlayanın yatakta kölesiyim diye yine salakça konuşmuş. kanıtını veriyorum ancak kölem falan olmasın! [görsel ] buradaki defolu ifadesine ve allah'a kişi ve sihirbaz gibi ifadeler ile allah'ı küçültücü kullanıma dikkat edin. bu birçok müslüman için de küfürdür. hadi canım sen kumda oynamaya devam et. ha bu arada eksileyen troll ve saz arkadaşlarına misyonlarında başarılar dilerim!

edit3: ha bu arada verdiğim örnek elime ilk gelen başlıktı. trollcanımızı takip ederseniz ne demek istediğimi anlarsınız.

edit4: durdurmuşlar efendim.

edit5: tekrar gelmiş efendim. önerim daha fazla beslemeyin ve başlıklarına entry girmeyin.
(bkz: canını seven kaçsın)
bırakınız kendi halinde yazsın yazarıdır, durdurmayalım devam etsindir de. biz burada çok gülüyoruz kendisine.
2.nesilden beri zor olan ve bundan sonra da gerçekleşmesi zor olacak haykırış şeklidir.
neredeyse açtığı her başlık yaran başlıklar sınıfına rahatlıkla girebileceğinden bırakın devam etsin durumudur.
(bkz: bırakın küçük enişteyi gitsin)
böyle yazarlara ihtiyac olduğu sürece gerçekleşmeyecek durumdur. bu yazarımız ilginç fikirleriyle bir çok gönülde taht kurmuştur. bu başlık ise kaliteli yorumlarına devam edeceği ümit edilen yazara yapılan yersiz bir ayıptır.
özgürlük kısıtlayıcı ülkemde bir başka faşizm dalgası.
--spoiler--
özgürlük kısıtlayıcı ülkemde bir başka faşizm dalgası.
--spoiler--
devam trollcanlar devam...
kendi dünyasında yaşayıp gidiyordu.ne uğruşıyonuz vatandaşla.