bugün

En hafif, en seri atış kabiliyeti hangi silahta varsa o. Tek tek atmayı sevmiyorum ben.
gücünden ziyade gümüşi işlemeli ve maça kızlı bir tabanca fena olmaz.
Su tabancası alıcam ben.
Tank alırım.
Taramalım ucuna da roket atar takarım.
magnum revolver. biraz pahali. Mermileri de oyle. Alirim yine de.
Ben direk savaş uçağı alıp akp nin çoğunlukta olduğu bölgeleri bombalar kitle imha yaratırım. Hatta o kadar çok param var ki, tek bir uçakla yetinmeyip birçok uçak ve pilot satın alıp ülke yönetimini yobazlardan temizleyip aydın bir gelecek için gerekli olan herşeyi yaparım.

Şaka lan şaka, bitane keskin nişancı tüfeği alır, bir gökdelenin tepesinden tüm ipneleri indirirdim.
görsel
Glock adamım benim.
mk 10/ ben kullanıyorum cok memnunum . Tabi poligonda ki beyefendiler beni görünce biraz şok geçiriyor .
M4a1 tabiki.
Böyle bir yasanın çıkmaması için silahlanacaksak tabiki 14'ki.
görsel
en temiz tabanca bu.
tabiki de cz 75. üstüne tabanca mı var?
(bkz: barabelli)
@26 kardeş füze mi alalım? Amacın nedir?
zaitsev.
arbelet... sessiz sedasız hızlı. ucuz.
(bkz: lüverver)

Tanım: dosta güven düşmana korku salan, bireysel silahlanmada ilk başvuracağım yastık altı dostumdur.
Beyler taktik veriyorum yazın:
nuttertools
profesyoneltools
panzer falan lazım olursa yazarsınız.
alamayacağınız, bir mucize olup edinseniz bile kullanmakta zorlanacağınız silahı seçin

(bkz: beyin bedava)
istediğiniz silahi satın alma imkanı sanıldığı kadar geniş değil. Özellikle mke kanalıyla ithal silah alacaksanız ne ithal edilirse o silahlardan seçmek durumundasınız.

Devir yoluyla alacaklar da olacaktır ama ikinci el tabanca almanın da kendine göre dezavantajları var.

En iyi silah kullanabildiğiniz silahtır. Silah almak konusunda kararlı iseniz yapılması gereken en mantıklı şey farklı silahları deneyerek en rahat nişan alabildiğiniz ölçüleri bulmaktır.

Sonuçta silahın büyüklüğü hem kabza büyüklüğünü etkiliyor hem de ağırlığını belirliyor. Bir buçuk kiloluk bir dumbell alıp hiç kıpırdatmadan 30 saniye havada tutarsanız söylemek istediğim daha net anlaşılır.
4-6. Veya 1-5 de olabilir.
keleş hariç tüm silahlar olabilir.
glock, ak-47, deagle. Yazar olamadığım için böyle uzattım moderatörlere selam olsun.
bokun içinde bile çalışan kalesnikoftur.

zırt pırt bakım yapmayacagim için bir durum olunca cayır cayır sekmeden çalışır.