bugün

haram olması.
havaların soğumasıdır. bu havada viski filan gidiyor malum, nisan sonu mayıs gibi sezon açılır, haziran temmuz filan bu başlık geçerliliğini kaybeder.

böyle de çiftçi ağzıyla,turizmci ağzıyla balıkçı ağzıyla anlatırım.
kola var.
mahalle baskisi.
(bkz: blra icmek ameleliktir)
(bkz: bira amele ickisidir)
haramdır. daha önemli bir neden mi var?
haram olması.
basur yapması. *
sürekli böbrek fonksiyonların çalışır buna rağmen bide göbeklenirsin.
tadı berbat.
sarhoş yapmıyor.
mezesi yok.
muhabbeti yok.
kalitesi yok.
anlamı yok.
ayrıca ergenler bi b*k varmış gibi bira içiyorlar.
kısacası kimse neden içtiğini bilmiyor.
fena halde gaz yapması.
biranın içimi kolaydır. düşünsene bir rakı için buz, su, meze, sohbet olması gerekirken, bira alınır ve o an da içilmeye başlanır. her yerde bunu tüketebilirsin. bira güzeldir bira candır fakat bira her yerde her türlü tüketildiği için kişiyi alkolik yapar. içilmeme sebepleri arasına bunuda yazın ama bira içmeyi ihmal etmeyin
gidilen mekanda fıçı efes olmaması.
haram olması.
leş gibi göbek yapması.
sürekli işemek istemiyordur.
ilk baş haram olduğu içindir. ikincisi sağlığım içindir.
bi' ra olduğu için, eğer iki - üç ra olsaydı belki.

hani şöyle ra ra ra raa raaaaaaaaa gibi . *
viski sevmek.
Haramdır, günahtır efenim.
Islam dininde haram kilinmasi ve içki içenlerin peygamber tarafindan lanetlenmis olmasi içmemek için en güzel ve kutsal sebeptir.
Gerisi laga luga.
Haram olmasından ziyade Bazik özellikte olup mideyi tahriş etmesi.
rakı içicisi insandır, böyleleri cila niyetine bile bira içmez.
en başta inancıma göre günah olması. ama bir keresinde deneyeyim dedim, ilk önce kokladım, kokusu kötü geldi, bir yudum alayım dedim, bir yudum aldım ve tadını hissettikten hemen sonra geri çıkardım. bana göre pek bi özelliği yok, ama içenlere bir şey demeye de hakkım yok. tabi içtikten sonra diğer insanlara ve çevreye zarar vermemek şartıyla.
diğer alkol çeşitlerine zıplamaktır.
para yok.
üniversite öğrencisi evde kalan 3 öğrenciye aylık içki, sigara ve kira giderleri için burs vermek isteyenler mesaj kutumu renklendirebilirler.
güncel Önemli Başlıklar