bugün

Bir şeyi kelimelerle tarif edilemeyecek kadar çok istersek gerçekleşir mi konusu hakkındaki yazar görüşleridir...
aksine sizden daha da uzaklaşır. Hayaller her zaman hayalde kalır, siz yalan olduğunu anlayana dek.
(bkz: çok istersek olar bence)
(bkz: evrene gönderiyoruz)
Evrene gönderme olayı şundan ibaret: birşeyi cok isteyince, o şey için daha çok cabalarsın ve gerçekleştiğnde bunun evrenin sana bir yanıtı sanırsın.
Yani birşeyı cok istiyorsan, yalnız istemekle kalma! Harekete geç, çalış, cabala ve onu kazan. Yok kazanamadınmı, ozaman işte, evreni yine salla, bu sana allahın cevabıdır: hayırsızdır senin için.
Valla ben denedim, bir bok olmuyor. Afedersiniz.
Rüyada belki.
bir seyi cok isteme, olmuyor.
Gerçekleş ''Mez''.

Bunlar sadece aldatmacadan ibarettir. Hepimiz bir şeyleri çok istiyor ama sadece küçük bir kısmımız onları gerçeğe dönüştürebiliyoruz. Ve o küçük kısımdan birisi şunu diyor ''eğer yeterince istersen olur. Bak ben istedim ve oldu''.

Sen istedin ve oldu evet. Ama senin istediğini isteyen ve başaramayan onlarca insana ne oldu ? Onu da söyleseler ya.
gerekli imkan varsa ve şartlar müsaitse istediği her şeyi o imkan ve şartlara göre gerçekleştirebilir insanoğlu.
(bkz: yoo)
güncel Önemli Başlıklar