bugün

bu ülkenin çöpçüye de ihtiyacı var!"

dünyadaki tüm küfürlerden ağır bir küfürdür hala benim gözümde.
Benim hiç duymadığım söz. Derslerim iyi olduğu için yaptığım her şımarıklık görmezden gelinirdi.

Cidden bu ülkede adaletin olduğu tek bir yer yok. O zamanlar insanlar beni frenleselerdi şu an bu kadar istediğim yerde istediğimi söyleme cesaretine sahip olmazdım ve daha iyi olurdu.
Yakın arkadaşlarımdan biri yatay geçiş yapmak istiyor fakat başarılı değil. Benim sağlık bilgim iyidir; sınıfta ilk üçteyimdir. Neyse bana dedi arkana oturayım bana kağıdını göster. Vize sınavındayız.
Ben kul hakkı olmaz dediysem de oturdu arkama, dedim sen bak bakabildiğine ben yapamam.
Ama durmuyor ki, sesleniyor sürekli bir şeyler soruyor. Sussun diye söyledim, bu anda hoca gördü.
senden beklemezdim Demesi hala kulaklarımda, yemin ederim hayatımda bu kadar utanmadım ben. 2 gece uyuyamadım, 60 kişinin içinde tek kopya çeken-veren ben olmama karşın bana dedi ya o sözü, adamın yüzüne bakamadım kaç zaman.
Normalde kul hakkı, emek veren insanların hakkını yememek için kopya çekmem ama istisna olan bu durum beni çok üzmüştü.
kopya çekerken yakalanmıştım. bir söz değil de bir bakış vardı, binlerce söze bedel.