bugün

Adalet kavramını kendi kendinize sorgulamanızı sağlayacak durumdur.
Her bokta bulamadığınız adaleti kızda ararsınız. o kadar uğraşmışsınızdır, elinizden geldiğince yanında olmuşsunuzdur ama kız sizi arkadaşlıktan öte görmemiş, ayriyeten sizi kaybetmek istemediği için de olmuş ya işte dost olmuşsunuz.
Sonra zaman gelir birini öyle basit seçer ki, içinizde onunla ilgili gerçekten dostça düşünceleriniz olsa bile şunu düşünürsünüz:
"madem bu kadar basit seçiyordu, neden ben olamadım."
olması namümkün olan durumdur.
doğruluğunu merak ettiğim durumdur. bir erkek yıllarca bir kızı sevip daha sonra dostu olarak görmeye başlayabilir mi gerçekten?
en saçma şeydir. Sevdiğin kişiyle nasıl dost olunur akıl sır ermiyor.
bir kizi gercekten sevipte artik dostumbolarak goruyorum diyen adsm yalan soyluyordur.
Kesinlikle mümkün olmayan durumdur. Bir zamanlar el ele göz göze olduğum yıldızlar altında dudağından buse aldığım hatun kişisiyle nasıl dost olabilirim ki? Ya sonuna kadar sevgili ya da gittiği anda biten insan.öyle de uçta yaşıyorum ilişkilerimi.
sevdiysen zor değil de beraber olduysan zor durumdur.
mümkündür. onun sizi tekrar sevebilme ihtimali varsa.
Eğer böyle bir olay gerçekleşmişse Can dündar'ın göt olduğu aşikardır. çünkü üstad diyor ki ;
"Bir arkadaştan sevgili olabilir, fakat seven bir kalp asla unutmaz: işte bu yüzden sevgiliden arkadaş olmaz."
içinde bulunduğum durumdur. iyi ki içimi dökmemişim dedirten olaydır. zamanla alışılan alıştıkça güzelleşen durumdur.
olması pek mümkün olmayan hadisedir. he sırf tekrar yakınında olayım diye bu işe girişdiysen bir yerde patlarsın hacı. o iş öyle yürümez söyleyim.
bir erkeğin en sıkıntı duyacağı durumdur.