bugün

Tüm yazarlara verdiğin demektir.
bu devrin kızları vermekten korkmuyorken erkeklerdeki bu korkunun nedenini merak ettirendir.
pişmanlıktır. hele hele kızlar sakın diyorum bak. asla yapmayın. facebook her neysede, numara sıkıntılı.

bir kişiye bile ifşa olduktan sonra eskisi gibi rahat yazamazsınız.
ben daha önce defalarca yaptım bunu (burada değil de başka bir platformda) ve hiçte başıma bir şey gelmedi. eğer karşınızdaki kişi sağlam kişilikli ise bir şey olmuyor gençler sakin olun.

tanım: bilhassa numara kızlara veriliyorsa güzel olan eylemdir.
whatsapptan,viberden ya da her ne haltsa oradan yazışılır,face'ten,twitter'dan ekleşilir,yakın coğrafyalar söz konusu ise ziyaretleşmeler olur. ee tabii karşılıklı arzu varsa ilişki ve seks de neden olmasın. özetle yapınız yaptırınız.
çok çok güven duyduğum 2 3 kişiye mecburiyetten vermişliğim vardır ama gerisi gelmez. bu saatten sonra da tehlikeli olan durumdur bence bir düşünün pat diye dağıtmayın.
sacmadir.
Ozel msj varken telefon neymis.
Yapılmaması gereken eylem. Bana verseler ibret olsun diye gider tuvalet duvarına yazarım şerefsizim.
cahil cühelaların zoruna giden şey.

türkiye gibi üçüncü sınıf ortadoğu ülkelerinde insanlar hep kendilerini "temiz" görüp başkalarını "sapık" olarak adlandırdığından oluyor bunlar zaten.

"votsop zörvölörönö nomoro vörörkön bölö korkoyorom!" sen kork bence de. verme hatta mümkünse.

yahu böyle bir şey olabilir mi?

hangi devirde yaşıyorsunuz siz kuzum?

nasıl bir ailede yetiştiniz?

gerçi uludağ sözlük gibi cahil cühelanın gırla olduğu sözlükte ben ayakkabı numaramı vermeye korkarım o ayrı mesele.

geberin.
Hatadır.

Ciddi konuşuyorum, kimseye vermeyin numaranızı.
millet çağrı cihazı kullanıyor.
buradakiler telefon numarası dağıtıyor. * *
niye korkalım amk diye söylendiğim korkudur.

isteyene vereyim, ne yapacak, beni mi düdükleyecek...
Çok alıp vermisligim var. iyi arkadaşlıklar da kurduk. Bi zararını görmedim.
güncel Önemli Başlıklar