bugün

motorun komple değişmesi lazım, yanmış.
Belki de silgeç motoru belkş de kol olabilir.

Yine de sen uğra benim tanıdık ustalar var bi motor indirip bakalım.
beyninde problem var.
farkında olmadan eliniz çalıştırma koluna çarpmıştır.
"sor" diye karşılık verilen cümle.
güzel olur bence. yap bu işi.
(img:#1989509)
Saçlarımı böyle kestirip boyayayım mı?
Bulunabilir. Evin boş olduğunu söylemişsin ama boş değil.
Twilight senaryosu sandım bu ne gerçekten. Dikkat çeken bir gruplarmış da seni seçip ekliyormuş da. Keşke amerikanvari bir fantezi olsaydı da bu çocuk bırak kanını ruhunu bile emip öyle gidermiş iyi ki eve almamışsın kardeş.
Böyle bir insan değişir mi?
Valla ülke piç erkekleri adam etmeye çalışırken hayatları zikilen kızlarla dolu ama yine de sen bilirsin.
değişmez, işini gördükten sonra kenara atacaktır. bir erkek olarak tavsiyem bu kadar.

işini görmeden kasıt malum, burada yazılmaz şimdi.
Arkadaşlar gereğini söylemiş zaten. Uzak dur diyecegim de sen pek uzak duramayacak gibi görünüyorsun. Sana diyeceğim yasa ve gör. Sadece su kadarını sana kesin bir dille söylüyorum. Evlenmeden kimseyle birlikte olma. Pişman olursun.
(#42399162) tek bildiğim sakın evine gitme.
Eğer gerçekten onun iyi niyetli birisi olduğunu düşünseydin tereddüt bile etmez evine giderdin. ( gerçi ilk aralar bir risk ama)

Açıkçası beni işkillendirdi şu ev konusu.

Soruna gelecek olursak değişmez.
görsel
Bazısı sağ gösterip sol vurur. iblis ya. Kibar düşünceli anlayışlı duyarlı kültürlü bir züppenin zibidinin kızı eve atana kadar atmadığı takla kalmaz. En kötüsü de kız da bunun farkındadır ve hâlâ saf saf soruyordur niyeti amacı ne diye. Ee kızım ben daha ne söylüyeyim ki sana bilemedim yani. Onun derdi 250 gram. Ha bide selamı sabahı kessem ayıp olur mu diye içerden nefis ve şeytan da vurur insana. Boşver kaale bile alma uzak dur bak işine. Dertsiz başına dert açma..
fazla tanımadığın bir insanın seni sürekli evine çağırması elbette saf duygular barındıran bir durum değildir, muhtemelen vur-kaç'cıdır o arkadaş.
çocuk değilsiniz bunları fark etmeniz lazım, ben erkek halimle güvenmiyorum kimseye.
görsel
görsel
arkadaşlar sağlıkla ilgili bir sorum olucak, yardımcı olursanız sevinirim. hemenndoktora gitmeye utandım diye kendim de bir araştırayım istedim. penisime ve taşşaklaıma dokunduğumda çok ağır geliyorlar en az 8-9 kilo olurlar. bu normal bir şey mi yoksa doktora gözükmek mi gerek.
çıkar. anam 3 üniversite bitirdi. maaşı etkiliyor.

t : bir sual.
akli dengesi bozuk mu?
2 malında üretim maliyeti 0 sa karını arttırmak isteyen bir üretici 4 tlden az mı satar fazla mı?
neden sözlükte yazdıklarımızı gerçek hayatta kullanamıyoruz.
başlık acamiyorum telefondan nasıl oluyor bea .
arkadaşlar benim karmam 46 idi ama ugün -7 ? hem beğenilen entry daha çoktu bunun nedeni ne ?