bugün

(bkz: paraşütlü uçurtma)
bugün kafama takıldı alper tunga öldü mü?
0.7 ucu olup da vermeyenin.
köpekten korkan veteriner var mıdır?
gozluk icat edilmeden once miyoplar napiyordu?
neden seven sikilirken, siken seviliyor? bu nasıl adalettir?
sevdiğin insanın seninle sevişirken başkasını mı düşünmesini mi tercih ederdin yoksa başkasıyla sevişirken seni düşünmesini mi ?
küçükken kahve içilirse gerçekten bıyıklar yamuk mu çıkar?
d-smart.
Yüksek lisans ve doktora için Türkiye ve yurt dışında ne gerekli özelden mesaj.
amuda kalkmış bir abazanın beynine hala kan gitmiyorsa bunun sebebi ne olabilir?
gece gece soru bu kadar erkeğin arasında soru soran ibne midir ?
arkadaşlar benim karmam 46 idi ama ugün -7 ? hem beğenilen entry daha çoktu bunun nedeni ne ?
başlık acamiyorum telefondan nasıl oluyor bea .
neden sözlükte yazdıklarımızı gerçek hayatta kullanamıyoruz.
2 malında üretim maliyeti 0 sa karını arttırmak isteyen bir üretici 4 tlden az mı satar fazla mı?
akli dengesi bozuk mu?
çıkar. anam 3 üniversite bitirdi. maaşı etkiliyor.

t : bir sual.
arkadaşlar sağlıkla ilgili bir sorum olucak, yardımcı olursanız sevinirim. hemenndoktora gitmeye utandım diye kendim de bir araştırayım istedim. penisime ve taşşaklaıma dokunduğumda çok ağır geliyorlar en az 8-9 kilo olurlar. bu normal bir şey mi yoksa doktora gözükmek mi gerek.
görsel
görsel
fazla tanımadığın bir insanın seni sürekli evine çağırması elbette saf duygular barındıran bir durum değildir, muhtemelen vur-kaç'cıdır o arkadaş.
çocuk değilsiniz bunları fark etmeniz lazım, ben erkek halimle güvenmiyorum kimseye.
Bazısı sağ gösterip sol vurur. iblis ya. Kibar düşünceli anlayışlı duyarlı kültürlü bir züppenin zibidinin kızı eve atana kadar atmadığı takla kalmaz. En kötüsü de kız da bunun farkındadır ve hâlâ saf saf soruyordur niyeti amacı ne diye. Ee kızım ben daha ne söylüyeyim ki sana bilemedim yani. Onun derdi 250 gram. Ha bide selamı sabahı kessem ayıp olur mu diye içerden nefis ve şeytan da vurur insana. Boşver kaale bile alma uzak dur bak işine. Dertsiz başına dert açma..
görsel
(#42399162) tek bildiğim sakın evine gitme.
Eğer gerçekten onun iyi niyetli birisi olduğunu düşünseydin tereddüt bile etmez evine giderdin. ( gerçi ilk aralar bir risk ama)

Açıkçası beni işkillendirdi şu ev konusu.

Soruna gelecek olursak değişmez.