5 smsten sonra 00.00 a kadar mesajlaşmanın bedava olduğu dönemler.*
bu başlıklarda yeni moda amk. çok büyük olaydı gerçekten.
Hey gidi günler hey dönemidir.
özlenen dönemlerdir.
--spoiler--
msjlrn kmpl ssz hrflr yzldğ dnmdr.
--spoiler--
Son zamanlarına denk geldiğim dönem. Beni 20 yıl öncesine atamıyo musunuz ya?
cehape dönemleridir. ulan ekmek bile karne ile alınıyordu be.
Özlediğim dönemlerdir.
beş sms ten sonrası bedava!
tek kontörle yardım çığlığı misali çaldır kapatların yapıldığı dönemdi.
Ekonomik anlamda hüzünlü bir nostaljidir.ki en sağlam dehleme zamanları 2000 lerdir.millet bu azraillerin yüzünden manitası ile bile muhabbet sohbet etmeye korkar olmuştu.telefon faturalarından dolayı biten ilişkiler bilirim.15 yıl geçmiş tüm şartlar sevgililer,aileler,ve birbirlerini özleyenler için olgunlaşmış durumda.ayrıca y kuşağı tüm bu olup biten travmalardan habersiz muazzam şanslı bir nesil.birileri 2000 lerde bana sevgilinle telefonu hiç kapatmadan konuşabilecek,mesajlaşacak ve buna ayda yanlızca 40 lira gibi bir fatura ödeyeceksin dese siktiri çeker koşarak oradan uzaklaşırdım.
şu anda bile yurtdışına sms göndermemiş yazarın beyanıdır, lan yanlışlıkla gönderdim 60 kuruşum gitti amk...
100 kontör yükleyip 50 sms gönderdiğimiz dönemlerdi. Ayrıca konuşmak daha ucuzken sms gönderme gafletine düşmüştük, yazık bize.
yanlışlıkla mesaj attığı için çocuk dövülen dönemlerdir.
sinirden duvara yumruk attığım dönemlerdir. hey yavrum be.
bos mesaj atilinca kahirdan duvar yumruklanan gulerdi.
Boylemesajlaryazdirangunlerdir.

Gsm şirketlerinin paraya para demediği zamanlardır.
O mesaja, henüz mb olmadığı dönemlerde internete harcadığım kontör paralarını biriktirsem şimdi turkcellde hatrı sayılır bir hissem olurdu.
gazetenin spor sayfasının bir arka sayfasında bulunan kodları belirli bir numaraya mesaj çektiğinde telefonuna monofonik zil sesi gelen dönemdir. akabinde babadan sağlam bir dayak da yenmezse olmaz. nereden bilelim bi monofonik berivanım zil sesi için 50 kontör gideceğini aq.