bugün

Büyük vebal alınmasıyla sonuçlanır.

Bugüne kadar bir kaç kez bunu yapmamı isteyen kız oldu, onlarla Evlenmeyeceğim için yapmadım. Çünkü böyle bir şeyin vebalini alamam. Evlenmeyi istediğim insanla istiyorum.
tehlikeli bir durumdur, başına kalma olasılığı yüksektir.
sorumluluğa ilk adımdır.
evli değilseniz muhtemelen mahvoldunuz demektir. ilk duyacağınız laf yaaa aşkımmm kan geliyor olacaktır.

evliyseniz zaten sıkıntı yok.
Sözlüğün anasını bellemişsiniz gene bi gidin abi ya.
Şimdi biz neyiz sorusuyla karşılaşılmasına neden olacak eylem.
nerdesiniz feministler?
Asabını bozmak kadar etki yapmayan bir olay.
yapıldığına değmesi gerekmektedir. ilerde başkasının görüşlerinden dolayı değil, ilk ilişkidir bu sonuçta. tamamen aşk ve sevgiyle yapılmadığı sürece, bozulmasının hiçbir anlamı yoktur. ileride yalnızca kötü anıları hatırlatır. ama eğer ciddi düşünüyorsan ve kendini ona adayacaksan, aslı güzel olan olaydır.
(#24198520) bu entryi yazdığım, 2014 yılında henüz evleneceğim insanla tanışmamıştım,

2015 yılında tanıştım, evlenmeden önce de yaptık, sonra evlendim. Çünkü entryde yazdığım gibi bütün hayatım boyunca böyle düşündüm ben. Sonuç ? 5 ay önce ayrıldık.
iki tarafta razıysa gayet normaldir. Evet.
hayatınıdaki tek mühim şey budur eminim.
Yatakta “Ühü ühü aşkım biz şimdi neyiz,evlenmezsek ileride nasıl bakacağız eşimizin suratına” gibi gerizekalıca sorularla karşılaşılması muhtemeldir. Be annesiyle cima eylediğimin kızı,madem tam o anda pişman olacaksın neden kızlığını bozduruyorsun da salak salak sorular soruyorsun ?
Şu ana 14 kızın kızlığını bozdum, elime geçirsem yine yaparım.
Sen nickini ziyaaaaaa yapsana lan

Çok şık durur bak yemin ediyorum.
Ya bi siktir git aq ya.
Çakıyla aslan da öldürmüştür bu
Inanmayan sorsun.
Gül yaprağı mı lan bu elinin üstüne koyuyorsun şakkk diye patlatıyorsun.
görsel