bugün

Onu tüm ana hatlarıyla ezberlemektir.
Haz vericidir.
Su entrylere bakildiginda populer kulturun halini gozler onune serer. Zamanin tabusu olan seyler simdi gozler onunde. Girin, cikin abicim bizi ilgilendiren seyler degil bunlar.
Dışına çıkmak kadar mantıksız dir.
asla ''kalbine'' girmek kadar olmayacak olan eylemdir. bundan başkası fayda etmez.
Girdigin o kaygan deliği koca bir dunya mi sandin sarkisi gibi..
Ancak haz verir.
Temel durtu olan cinselligin ve üreme ic gudunh doyurursun.
Ancak cok buyutulmemesi gereken bir davranistir.
Yrmek yediginde ya da su ictiginde oha su ictim oha yemek yedim demiyorsan seksten sonra da oha icine girdim felan dememeliyiz. Doğal seleksiyon en nihayetinde.
bazan fizik olarak imkansız olandır.

görsel
bu, uzaylılarda görülen bir fantezyadır. insanın içine duhul ederler önce, orada iyice semizleyip serpildikten sonra artık vakit tamam deyip kozasından çıkan kelebekler gibi içine duhul ettikleri ademoğlunun/kızının karnını yararak dışarı çıkarlar. sonrası ise malum, karşılaştıkları herkesi ısırık manyağı yaparlar. amma dostlar uzaylı denen bu kötücül, cenabet çirkin yaratıklar bir insanın/kızın içine girerken haz alırlar mı onu bilemeyeceğim.

bu kadar malumat bize yeter.
bir kızın içine boşalmakla biterse hele de o kız çocuk yapmak için evlendiğin kişiyse erkek zevkten ruhunu teslim edebilir o dar vajindayken.