bugün

tam olarak böyledir

http://galeri.uludagsozlu...s%C4%B1rmas%C4%B1-173058/
Açık oylama yapıyorsa bu iş oldu demektir. Burada tecrübe konuşuyor arkadaşlar.
Olayı karışık hale getirmeden açıkca sorarak durumu öğrenebilirsiniz.
Sormaktır.

Benden hoşlandın mı?

Gizlice anlamanın yolları da: sizi gördüğünde göz bebekleri büyür(müş), sizie dokunabilmek için fırsat kollarlar, facebook vb. Sitelerde ne paylaşsanız hepsini beğenirler vb.
(bkz: bir kızın sizi sevip sevmediğini anlama yöntemleri)
kesinlikle tek bir yol var kız eğer hakikaten seviyorsa zaten erkeğin yüzüne zor bakar, siz ona bakınca başını hafif öne eğer ve kızarır, gözlerini kaçırır. en fazla 1 2 saniye bakabilir.

benden bu kadar.

saygılar sunuyorum azizim...
gözler anlatır herşeyi.
sizinle konusurken gozlerini kacirip arabaniza ya da pahali saatinize bakiyorsa hoslaniyordur.
kendisiyle vakit geçirdiğiniz dialog kurduğunuz bir kızın sizden hoşlanıp hoşlanmadığını elbet anlarsınız. illaki bir yerde kendini belli eder. en etkili yöntem bana göre size diğer erkeklere davrandığından farklı davranıyor mu? sorusunu kendinize sormak ve bunu incelemek. vahim durum ise hiç konuşmadiginiz uzaktan izlediğiniz kızın sizden hoşlandığını anlamaya çalışmak. işte bu soruya cevap verilmesi gerekir. ben de bu kesimdenim.*
Heyecanlı bir kisilik yapisi varsa yedi naneyi hemen anlasiliyor. Ornek: normalde hareketli kakara kikiri arada lanlı lunlu rahat biridir ama o çocuk işte o cocuğu gördüğü an kedi familyasının en tatlı kedisi olur cıkıverir ortaya gıkı çıkmaz anla ki var bu kızda bi iş. (bkz: o eski halimden eser yok şimdi)
Tabi burdan anlasilabilmesi icin kızın biraz doğal ortaminda hal ve hareketleri takip edilmeli.

Yolunuz bahtıniz açık olsun gençler.
ikinizde aynı yere ulaşmaya çalışırken eli sizin elinizin üstünde kaldıktan sonra elini çekmeden önce 5-6 saniye gözlerinize bakıyorsa seviyordur. Bu arada dizi izlemeyi çok severim.
yok öyle bir yol. hoşlandığını sanırsın ama halbuki hoşlantı yoktur. kullanır atar seni ruhun duymaz. kadınlara güven olmaz.
veriyosa hoşlanıyordur.
hoşlanmamış gibi davranırlar.
yine işin içine sevgiyi karıştıranlar olmuş. sevgi sözcüğünü yine pazar tahtalarının üzerine sermişler. aferin cahiller.

hoşlandığını anlama yolu derseniz: sorunuz. hoşlanıyorda, yok hoşlanmıyorum diyorsa zaten sorunludur. enerjinizi tüketir. yok sormadan öğreneyim diyorsanız, yarrak afedersin. yalnız burada hoşlanma sözcüğünü direkt olarak "arzulamak" olarak ele almalıyız.

birini öpmek, okşamak, seks yapmak istiyorsanız bunun en baştan açıklığa kavuşması lazım. karşı taraf reddederse ve siz bu yüzden yerin dibine girmiş gibi hissedeceksiniz o da sizin mallığınız. insanız sonuçta sevişmek istiyoruz hayvan gibi bu dürtü engellenemez. ha, sonra varsa bi ideolojiniz, inancınız, muta nikaha mı kıyarsınız, direkt zina mı yaparsınız, evlenir misiniz onu bilemem.

haydar düman ettiniz beni amk sözlüğünde.
Anlattıklarınıza gülüyorsa hoşlanıyordur.
yanınızda olmaya çalışıyorsa hoşlanıyordur. yani belki öyledir. bana denk gelmedi. kız gören varsa onlar söylesin.
sizle sevişmek istiyorsa hoşlanıyordur net. sevişmek istemiyorsa korkuyordur ve bakiredir.
saçma yollardır.
eğer bu yolları arıyorsanız kız sizden hoşlanmıyordur.

(bkz: evet bu işleri bilirim)
yaptığınız en ufak bir şeyde bile deli gibi mutlu olabilir. gözlerinden anlarsınız zaten.
Otobüsün şoför camından bakarak anladığım olay.

Önce bir kıza bakarsınız ve i sizin baktığınızı farkedene kadar sonra bakınca gözünüzü kaçırıp tekrar bakın i zaten size bakıp karakter analizi (yakışıklı erkek/ tipim değil veya baya çekici ) gibi bir analiz yapıp her detayına dikkatle bakarken bir daha baktığınızı farkedince otobüste yanınıza geliyor.

Evet sadece baktık ve hoşlanmadık ama o hoşlandı şimdi iş size düşüyor eğer çok hoşlandıysa ona hemen bir soru sorun xxx nerede ben buranın yabancısıyım da kız da derki ben şu durakta inicem sizi oraya götürebilirim .
Otobüs içinde ancak teşekkür edersiniz ve muhabbet eder veya sessizce beklersiniz.
indikten sonra tabi bildiğiniz bir yer olmalı. Gideceğiniz yere kadar bir tanışma faslı başlatın.

Konuşma ne kadar tatlı geçerse o kadar güzel olur.

Neden çünkü o bölgeyi iyi biliyorsanız kızı davet edeceğiniz bir cafe de olmalı ki gidip bir şeyler içebilesiniz.

Zaten kız hoşlanıyor ve siz ince bir davranış sergileyince kız size hasta oluyor. Muhabbeti bitirmeden önce telefon numarasını isteyin, belki sinemaya gitmek isterseniz kız güvenle verir.
Gözlerini kaçırır ve yanınızdayken suratında genel olarak bi gülümseme vardır.
fal bakmak.
Bakıp bakıp saçıyla oynuyorsa kesin.
Höt dediğinde zort diyorsa yanagından makas aldıgında parande atıyorsa goz kırpınca ismet diye bagırıyorsa hoslanıyordur.