bugün

eğer geçmişte güvenle ilgili hoş anıları yoksa karşınızdaki dişi ya da erkek bireyin, çok uzun zaman alır güven kazanma süreci.
ilişkide kendin olursan, dürüst ve saygılı davranırsan kızın hem sevgisini hemde güvenini elde edebilirsin. ancak o güven bir kez kaybedildiği zaman, tekrar kazanılması çok ama çok zordur.
sağına solu bakmadan yürüdüğün, telefonunu saklamadığın, ilgi gösterdiğin sürece çok ta zor değildir.
budur ;

--spoiler--
Akşamdan kalma adam, büyük bir basagrisi ile sabah uyanmis. Zorlukla gözlerini açip, yerinden dogrularak, söyle bir etrafina bakinmis. Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatagin ayak ucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmis. Aspirinleri içerken, komodindeki not dikkatini çekmis; "Sevgilim, günaydin. Kahvaltin mutfakta. Ben alisverise çikiyorum, erken dönerim. Seni seviyorum". Kalkip, giyinmis ve kahvalti için mutfaga gitmis. Bakmis oglu oturmus, kahvalti ediyor. Masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor. Oturmus, kahvaltisina baslamis ve ogluna sormus; - Evlat, dün gece ne oldu, biliyor musun? - Evet, dün gece saat 3'ü geçiyordu, sarhos olarak eve geldiginde. Önce koridordaki sandalyeyi devirdin, ardindan kustun, daha sonra da odanin kapisina kafani çarptin, bir gözün morardi. Adam, sasirmis vaziyette: - Anlayamadim. O zaman niye hersey temiz, kahvalti hazir ve gazetem alinmis? - Onu mu soruyorsun. Annem seni sürükleyerek yatak odasina götürüp, pantalonunu çikarmaya çalistiginda, "Bayan, beni yalniz birakin, ben evli bir adamim" dedin.

--spoiler--
birlikteliğin başlangıcı saftır zaten, sonrasında bu vaziyeti kaybetmemektir önemli olan.
sevmek yeterlidir sevin sevginizi gösterin arada sırada okşayın iyi gelir, ayrıca sahiplenirseniz daha kesin sonuçlar alabilirsiniz.
Kazanamazsınız helede bu kafayla ilerlersiniz oluşan az biraz güveni de yok ediyorsunuz.
Ben şu an düşündüm de yok ya olmaz o iş. Çok farklı olması lazım. Sahiplenmesi lazım. Eli hep üstümde olmalı ama üzerime gelmemeli. Cinselliği arka planda olmalı. Yani ütopyalı olsun.
kızın yakın arkadaşına kendini sevdirmek işe yarayabilir.
güven vermek yeterlidir sonucu iyi veya kötü karşılığı alınan tek şeydir.
erkek tarafının ömrünün tükenmesiyle mümkündür.
Güvenmez güvenmez, siz tamam artık olmaz bundan dediğiniz an güvenir. Öyle saçma sapan pis kaka bir şey çıkar ortaya.
Kızların güvenini kazanmak 4.00 ortalamayla mezun olmaya benzer, zor olmasıyla beraber bir o kadar da imkansızdır.
Birinin güvenini kazanmaya çabalayanların çoğunun, peşinde olduğu asıl kazancın 'güven' olmaması gibi bir paradoks barındırır. Bana güvenin.
Guveni kazanan kisinin sırti yere gelmez.Bi ömur boyu onun hayatinda yer alirsin.Kizlar kendilerine gercek anlamda sahiplenen adamlara guvenirler.Sahiplenirken incitmeyen adamlar."Gozum hep ustunde ""benim icin degerlisin"mesajini verebilen adamlar.Emek harcayan adamlar .
güncel Önemli Başlıklar