bugün

genellikle lise 3 yada 4de babanın arabası çalınır, tanıdık büfeden 4 bira alınır ve kızın kaldığı şükrüpaşa mahallesinden kız alınır akabinde şehrin önemli yapılarından biri olan meriç nehrine karşı kız domaltılır. erkek, o anda kendini hem tarihi olayları hem de ne kadar şanslı olduğunu düşünürken bulur.
görsel
neden fırat değil de meriç anlatsana biraz.
ya sıktı artık. dayanamayacağım. adamın tek işi gücü cinsel başlık ve entry üretmek, üstelik başlıklarını da engelliyemiyorsun birileri sağolsun. donuza ekleyeceğim ama yine bu gereksiz cinsel başlıkları göreceğim. yeter be !
kimsenin maruz kalmak zorunda olmadığı fantezi.
allahtan biz hep tunca nın kenarında bira içiyorduk. denk gelse kesin döverdim ben bunu.
(bkz: meriçlik bu değil)
Götünü sikini sivrisineklere ısırtma ameliyesi.
Domaldığı yeri tarif ediyor herhalde.
Kızıl ırmağı tercih ederim.
hayret fotoğrafta cinsellik yok.
Benim lise arkadaşım da yapmıştı. Sonra bir gün kızın babası bunları bastı. iyi çocuktu rahmetli.
bunu yapan kızın meriç kod adlı yakın erkek arkadaşı da olabilir.
bu adam uk de degil mi? neden thames nehri degil de meric.
domaltsan da ta oradan meric nehrini goremez kiz.
Biri de bu tür başlık açanları domaltsa da kurtulsak. Çok mu lazım böyle yazarlar #zall?
Kan tutan kasaba itibar etmeyin, bunu en yakın zamanda da ailesi evlendirsin, cinsellliği hayatın merkezine koymuş psikatristlik bir vaka haline gelmiş, evlenirse bir nebze olsun düzelir diye düşünüyorum.
evlenince düzelsem ben düzelirdim amk kıza yazık bırak böyle kalsın.