bugün

ona yokmuş gibi davranmak.

kız bu hareketten çok etkilenir ve sinirden kudurur. e ne de olsa sinir de bir etki çeşididir.
bir kızı etkilemek için yapılacak en iyi şey hiç bir şey yapmamaktır. Kendileri için Debelenen erkeklerden hoşlanmıyor bizim türk hatunları.
lamborghini gallardo yeterli olacaktır.
karşıdaki insanın karakteri,seviyesi ve birikimine göre değişecek bir durumdur.günümüz genç kızları arasında kendini zengin gösterip,kuul takılmak yeterlidir.
bir kızı etkilememek için yapılabilecek herşeyi yaptıkdan sonra, bir kızı etkilemenin yollarını aramak.
uludağ limonata içersinde çözündürülmüş mutluluk ilaçlarını karşıdaki hanım kızımızın bilgisi doğrultusunda ona sunmak ve sabaha kadar gıdıklayıp eğlenmek. çatlayıp ölürse de polise teslim olmak.
kalpten geçenleri söylemek yeterli olacaktır.
hem zeki hem yakışıklı hem sadık hem fedakar erkek olmak. değil misin? o zaman şansın yok. çünkü, bütün kızlar o erkeği bekliyor. o erkek nerede mi? ortalarda yok. çünkü, öyle bir şey var mı? bence yok.*
bu başlıktakileri yapmamak.
(bkz: amuda kalkmak)
(bkz: takla atmak)
nihat doğan taklidi yapmak.* *
bu listeniz ne kadar darsa o kadar kişilik sahibisinizdir.
genel itibarı tüm canlıların doğasında olan hareketler. bu konuda sevgili yazarımız experimental'ın plane earth başlığındaki yazısından ufak bir alıntı:

--spoiler--

cennet kuşu diye bir canlı var, dişiyi etkilemek için resmen şekil değiştiriyor, başka bir canlı oluyor, hatta önce otları temizleyip kendine pist yapıp, ilgi çekmek için tek başına dansedeni var, hayır dişi de geliyor izliyor 5 dakika sıkılıp gidiyor. ben çok üzüldüm o giden dişinin arkasından bakan cennet kuşunu görünce. açtım rakı içtim, yapılır mıydı delikanlı cennet kuşuna diye.
--spoiler--
arkadaş başka derdiniz mi yok böyle başlıklar açıp yardım dileniyorsunuz, gizliden gizliye.

bir kızı etkilemek için hiç bir şey yapmayın, bırakın o sizi etkilesin. kız tabirinden de vazgeçin, kadındır kadın.
ağzınızla kuş tutsanız bile etkileyemez iken, en saçma özelliğinize çarpıla bilirler.

bu önermeden yola çıkarak ;

tanım : hiçbir şeydir. onlar o kadar değişik varlıklardır ki, ancak kendileri istedikleri an etkilenirler.
gözler kaçırılmadan gözlerin içine bakılır, kendinden emin bir sesle "seni seviyorum" denir ve akabinde usulca yaklaşarak, öpülür.

(bkz: tecrübe konuşuyor)
ona dekoltenizi gösterin.çok etkili.dekolte derken cüzdan yani.
20 cm yeterli olacaktır.
hiçbir şey.
etkilemeye çalışmamak en iyisi..
takmamak,ilgi göstermek sonra geri çekilmek yokmuş gibi davranmak çok etkili.
belki fazlasıyla klişe ama hâla etkileyebiliyor.
(bkz: elektro gitar çalmak)
mis gibi kokun. çok şey değil yani.
yakışıklıysan etkilersin, yok yakışıklı değilsen... hayat yine de güzel abi.
en yakın arkadaşına yazmak. durumlar karışabilir aman dikkat.