bugün

biliyorum, evet biliyorum conolar. hepinizin de bildiği gibi bir kızdaki en hayati organ vajinadır. neden diye soracak kızlar şimdi. neden bizi vajinadan ibaret görüyorsun? e güzelim siz de erkek milletini koca bir penis olarak görüyorsunuz ondan olabilir mi acaba? tabi ki bununla bir ilgisi yok, ben yalnızca adet yerini bulsun lafım cukkadak otursun diye öyle söyledim. bunu görmek zor değildir, bir kız düşünün ve hayalinizde vajinasını silin. yok edin. geriye ne kaldı? bir parça et değil mi? bunun sebebi hayal dünyanızın sikilmiş olması değil conolar, bunun sebebi vajinadaki tanrısal kudret yansıması. bunun hiçbir yerinin yanlış olduğunu düşünmüyorum, kadındaki en hayati organın vajina olduğunu söylemek bence lafın doğrusudur. *
nefes borusudur.
(bkz: nefes alsın yeter)
bir yazardaki en hayati organ ise beyindir.
(bkz: çene)
göz ve kalp.
kim ne derse desin göz dür.
göğüstür.
beyindir.
conolara şöyle bir baktım da, hemen akıllı olanlar müdahale ediyorlar. bak şimdi düşün beynini kullanarak: hadi en ahlaklısından "evlendiniz" diyelim. kız sana vajinayı yasakladı. yürür mü o evlilik? yürümez koçum bunu böyle bil. hiç kimse "karı atomu parçaladı, nötronları öptü" gibi gerekçelerle bir arada yaşayamaz bir kadınla. vajinayı çıkartınca geriye bir şey kalmıyor. kabul etmemenizi anlayamıyorum. kimse burda kadın beyinsiz olsun farketmez demiyor ki. tabi ki akıllı olacak, anlayışlı olacak, yemek yapmayı bilecek, güler yüzlü olacak vs... siz beyin tavsiyesi yapmadan önce, bence götünüzle değil gözünüzle okumayı öğrenin.
evlendikten sonra kızın seni vajinamı yasaklarım bak hııııı diye yasaklama girişiminde bulunduğunun hayal edilebilmesi için lazım olan yaş gereksinimin ergenliğe tekabül etmesi gerekir. zira bak şöyle yaparsam sana şunu yasaklarım tarzı söylem çoğunlukla ebeveynler tarafından ergenlik dönemlerine kadar kullanılan bir silahtır.

ergenlik dönemi atlatılınca hayata karşı vajinal bakış ve bunun nidalarında ciddi bir azalma yaşanacaktır.

kısaca büyüyünce geçer.
kalp. kalp atacak aga.
(bkz: am göt meme) *
en hayati organ bana göre yumurtalıklardır.sağlam,doğurma yetisi olmayan yumurtalığa sahip olmayan bir kız,vaginası olsa bile ayrılık sebebidir.ikinci olarak göğüstür.vagina her kadında var zaten bunu biliyoruz ama göğsü olmayan,küçük olan kız ne alımlıdır ne güzeldir.vagina üçüncü plandadır.