bugün

hayvanlıktır.
Demeden önce empati yapılır. Eğer hala da demeye yüzü varsa haysiyetsizdir.
kadınlar gerçeklerden değil hoşuna giden şeylerden hoşlanırlar, o yüzden gerçekçi olmak işe yaramaya bilir. materyalist adamım ben bile tırsıyorum. demokritos umarım benim dilimi yakmaz.
sarışın misin demem yetiyor
her zaman ....
tabi herkes dünya güzeli olduğu için demek hakkınız . sikindirik fikirlerinizi alıp kendiniz gibi güzel insanlarla olsanız ne iyi olur .
güzellik bir başarı değildir.
Olmaz. Vardır bir güzelliği.
Mallıktır. Hele hele o kız sizi seviyorsa kul hakkı yemişsinizdir.
Erkeğe çirkin demekle aynı şeydir. Göreceli olmakla birlikte görüş beyanıdır. Makyaj yapılmadığı durumlarda geçerlidir.
Biraz insan olmakta fayda var önerilerime mashar olan başlık.
bir kıza da bir erkeğe de "çirkinsin" denmez. insana ciddi düşüncelerle "çirkinsin" denmez. karşılıklı dalgası yapılır o ayrıdır.
Söylenmesi doğru değildir. Bir erkeğe yakışıklı değilsin demekle de aynı şey değildir bu. Kızlar aleminde geçerli olan tek para birimi ne türk lirası ne de dolardır sadece güzelliktir ve bu para biriminin değeri de erkeklerden gelen geri dönüşlere whatsapptan gelen mesajlarla ne bileyim gelen seni seviyorumlarla falan değer kazanır ve bir kıza sen çirkinsin demek (kızın normal bir kız olduğunu varsayıyoruz) onun tüm varlığını aşağılamak anlamına gelir ve bu karşınızdaki kız ne suç işlerse işlesin doğru değildir.
Erkeklerde ise pek çok para birimi vardır yakışıklılık para statü karizma vs vs birine laf etseniz değerini düşürseniz diğeri var onun değerini düşürseniz diğerinin değeri yükselir falan filan ama kızlar için durum daha hassastır bu yüzden dikkatli olmak gerekir.
Acı çekmeden ölmemeye delalettir.
Yapamayacağım şey. Konuyu değiştirmeye çalışırım bi şeyler yaparım ama bunu diyemem kimseye.
şerefsizlikten başka bir şey değildir. sadece bir kıza değil bir insana çirkinsin demek çok aşağılık bir davranış. bunu durduk yere neden söyler insan söyleyince rahatlıyorlar mı anlamıyorum.
Denmez ya niye diyesin ki. Onlar sana tipsizsin vs. Der ama bir erkek hiçbir kadına çirkin diyemez.dememeli.dememesi lazım.
Çirkine çirkin derim ben.
Şaka yollu söylenebilir. Bugün söyledim ciddiyim. ilk bozuldu da sonra alıştı haha.
gerçeği bilsin diyen mallar o da aynaya bakıyor herhalde çirkin olduğunu söyleyip kalbini kırmak, onu üzmek, aşağılık duygusuna düşürmek niyedir? nasıl başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olabilirsiniz?
(bkz: göte göt demek)
Çirkin olup kendini güzel sanan sağa sola hava atan kızlara toplum içinde bir kaç şey daha eklenip söylenmesi gereken eylem .
Yüksek derecede özgüven ve bir o kadar taşşak gerektiren eylem/hede.
bana denilse kızmam, aynalara küsmem. dönsün k. çına baksın, kendi saygısızlığı. takmam bile.
Bana bir kere sevgilisine güzel demek için çirkin demişti birisi. Hani o çok güzel bir de buna bak tarzı. Gerçekten etkiliyor insanı.
Çirkinse çirkindir kabullensin dünyanın sonu değil bu.