bugün

seni seviyorum demektir.
(bkz: kesin bilgi yayalım arkadaşlar)
Birşey yapmana gerek yoktur. Onlar doğduklarında o sensörle doğuyorlar zaten. Az bir şey çevresine bakıyorsa fark eder zaten. Zaten farketmemek mümkün değil salak salak hareketler yapıyoruz aşık olunca. Biz niye böyleyiz lan.
itiraf etmeden de hal ve hareketlerden belirtebilir.
Kibirliliğin lüzmu yok.
al karşına konuş yoksa anlamazlar.
gidip söylemektir. erkek adam kaçak oynamaz seviyorsa gider söyler uzatmanın manası yoktur. her geçen dakika o kızın gönlü başkalarına kayma potansiyeli taşır.
Ona sinan akçıl şarkısı göndermektir.
kadın sen belli etmeden anlar zaten kafanı yorma.belli ettiğin an kaçma planını hazırlayıp kovalaman için gerekli altyapıları inşa eder.O yüzden belli etmemek en iyisidir.
Allah aşkına git söyle ya lütfen söyle bak bana söylemiyorlar evde kendimi kemiriyorum.
Umursamamaktır.
Ona şam fıstıklı çikolata alın. Hem anlar hem aşık olur. Daha ne olsun. Bu zamana kadar erkekler kadınlara çikolata almayı adet edinselerdi ortada ne çiçek almadın diye trip yapan kız kalırdı ne de sen beni artık sevmiyorsun sorunsalı. Kıza çikolata alın siz en iyisi mi valla çikolata alın.
Genelde hal ve hareketlerinden belli olur. Olmadı git konuş
Belli etmeyin gidin seviyorum deyin. Hissedin hissettirin yaşayın yaşattırın.
söylemek dururken insan neden bir şekilde belli etmeye çalışır.konuş abi adam akıllı.