bugün

aynen kezo aynen denilesi bir haber.

http://t24.com.tr/haber/a...-nedeni-belli-oldu,289405

(bkz: yav he he)
bizim aselsan da iyice bbg evine döndü önüne gelen ya aşık oluyor ya özlüyor ama sonuç hep aynı ya intihar ya kaza.
internetten hiç görmediği bir kıza aşık olup, evlenme teklifi edince reddiliyor ve intihar ediyor bunu yapan ise aselsa.. neyse yalan haber.
bu kararı veren mahkemeye de ne demek gerek acaba?
yıllarca aselsan mühendisleri suikaste kurban gidiyor dediler meğer aşkından ölüyormuş.
bulgaristan dan gelen cevapsız çağrıdaki kıza aşık olmuş. o kız tarafından aldatilmıs soyulmuş.. bu duruma dayanamayan aselsan mühendisi çareyi intihar etmekte bulmuş.
Türk halkının zekasını bu kadar hafife alıp bu kadar aşağılık yalanlar uydurulmasi türk halkına hakarettir.
Ülkeyi bir dizi seti gibi kullanan hükümetin 12 yıldır izlettiği filmlerden sıkıldık hala reklam izlemeyi özledik hala bu dizilere inannlar var ya bişey demiyorum

(Bu dizideki kişi ve kurumların vatanı satmaktadır bunların türklükle ve bayrakla işi yoktur).
Aslen arap olan ve türk olduğu sanrısında yaşayanların zekasına göre haber.
aselsan da çalışan bi mühendis google da kolay ölüm yolları mı yazmışmış da, evlenme teklif etmişmiş de, yahu bu kadar uyduruk şeyleri nasıl hala kabullenip işlem yapıyorlar anlamıyorum.
iki binli yılların dizilerini filmlerini bi kere bile izlemiş olsanız bunun ne kadar düzmece sıradan bi klişe olduğunu anlardınız. bilgisayarına gir sahte izler bırak.bi dosya daha büyük bi özveriyle kapandı.
evet kesin kendini arkadan bıçaklayarak intihar etmiştir.
Komplo teorisyenlerini boşuna yoran gerizekalıdır.
kredi kartı borcunu ödeyemedi de intihar etti denilse, daha gerçekçi olabilecek hede.
Delili de internet kayıtları, kızla nette tanışmış, evlenme teklif etmiş hemen, kız istememiş, sonra bu dönmüş gugılda kolay ölümleri araştırmışmışmış, kaynak götüm de daha iyi.
aselsan mühendisi, kıza aşık olacak evlenme teklifi edecek kız kabul etmeyecek intihar edecek. vay anasını. ne güzel senaryolar yazılmaya başladı lan böyle. adam mühendis ve aselsanda ekonomik durumunu geçtim statü itibariyle zaten bir şey. rahmetlinin annesi bir topluluğa gitse x kızını beğense dese ki bizim oğlan aselsan da çalışıyor mühendis kafadan 3-0 önde başlar çocuk. ne diyorsunuz siz?
o kadar okul okumak mühendis olmak madalya almak işe yaramamış demek ki.

(bkz: gerizekalı)
Bence sadece maldır, hiçbirimiz için değmez.
Kız istemiyorsa ne yapsın, madalyası var diye ömür billah sevmediği adamla beraber mi yaşasın?.

Ayrıca karşılıksız aşk yüzünden intihar eden adam muhtemelen bir kıskançlık krizinde kızı öldürür ve biz dahi seri katil hikayesi olarak gazeteden takip ederiz.

Madalya başka, aşk başka.
torpille yerleştirilmiş mühendistir..
maldır çünkü..
gerçek aşk falan değil bildiğin mallıktır. gerçek aşk yaşayıp doyuma ulaştığın kişidir. fantezilere gerek yok.
Birgün buralara başlık olacağım hissediyorum.
yalan haber. hic de boyle sacma sey duymadim. super zeka olacak ve sumuklu bir kiz yuzunden intihar edecek. buna kedim bile guler.
ciddi ciddi bu hikayeye inanan yok değil mi? Olmasın lütfen.
neredeyse 1,5 sene geçmiş. neden şimdi gündem oluyor ben onu anlamadım.