bugün

bir pkk'li zihniyetin soyleyebilecegi anlamli sozlerden biri olma niteligindedir. all hail kurdish.
(bkz: zall başlığa bi el at) diyeceğim başlık, nerden bulursun böyle ergenleri bir kürt 1000 türke bedelmiş miş lan o kadar aklınız vardı ülkeyi niye kürt değil de türk kurdu ?
kurtlar vahşi hayvanlardır doğru olabilir.
hergun yeni bir olaya taniklik edip onayladigim onermedir. kesinlikle katiliyorum.
Irkçı kürtlerin sözleridir ve tamamen kafadan atılmış saçma bir önermedir .
O zaman niye kürt adıyla kurulan bir devlet yok??
Kime göre neye göredir. Kürtlerin ne bir destanı, ne bir kahramanlık anısı, ne de toprak kazandıran seyit onbaşısı vardır. Atatürk hayallerine bile giremez. Dilleri uydurmadır tamamen araklama sözcükler içerir. Çoğu kelimenin karşılığını bulamayarak türkçe geçerler.

bir pkk var güvendikleri o da saldırıp ayakları götüne vura vura ırak, iran tarafına kaçmakla meşgul. Sahi lan bin türk'e bedel olan bir kürt neden bir metrekare toprak fethedememiş ? Şaka gibi.

tanımı da yapalım: parasını benim ödediğim elektrikle bana şekil yapan bir kekonun cahil cesareti ile yaptığı yorumdur. çanakkale savaşında düşmanla arası 8 metre olan bir asker ile yan gelip yatan kaostan beslenen mayıncı korkakların kıyaslamasıdır.
Bizim burada kürtler çok vardir göt korkularından tek gezmezler Sürü halinde gezerler.
faşist barzo beyanıdır. (bkz: bi bitmediniz amk)
yarrağım da öyle diyordu, vurdum ağzının üstüne.
(bkz: masanın altından bak bişey göstericem)
itibar edilmemesi gereken sözdür. Aynen bir türk bin kürte bedeldir gibi. Lütfen provakatör ve trollere itibar etmeyiniz.
(bkz: Atıl kurt)
yanlıştır bir türk dünyaya bedeldir. bir türk dünyaya bedel ise bin kürt bir türk'e bedel bile olamaz. hepsi toplansalar ancak bir türk'ün çükünün başı eder.
Pkk'yi ve sempatizanlarını yanlış tanıtmaya neden olan cümlelerden birisidir.
(bkz: sözlüğün yeni trendi aponun trolleri)