bugün

Sevmez olaydım.
bir kulunu çok sevdim, o önüne geleni seviyor.
O beni hiç sevmiyor diyerek neticeyi bize gösteren şarkıda geçen bir söz.
arkadaşım bir kulunu çok sevmiş sonra twitterdan engellenmiş. o da yetmemiş facebook tan arkadaşlık isteği silinmiş. e zalımın oğlu , bu zalımın kızını sevseydin ne olurdu?
artık geri vermiyor.
Kalbimi ona verdim.
anlamak için yaşanmışlık gerektiren şarkı.
bu sarkiyla asil ankatilmak istenen;

bir kulunu cok sevdim o beni hic sevmiyor, kalbimi verdim ona artik sevişmek istemiyor.

elim kolum bağlandı caresizim allahim bu penisi sen verdin artık bakmak istemiyor.
(bkz: bir grubu çok sevdim)
Sözleri damardan giren şarkı.
Ustalık eseri olan ibrahim tatlıses şarkısı.
o beni hic sevmiyor. kalbimi ona verdim artik geri vermiyor gibi bir sonu olan sarkidir.
Gününün yaklaşık 4-5 saati iron maiden, scorpions, metallica, journey dinleyerek geçiren biri olarak shuffleımda yaklaşık 45 dakikadır dönen şarkı. çok sevdim lan.
sabah sabah nereden aklıma geldiyse açtım dinledim.

klibi de güzel ha, emel yıldırım'ın tavırları çok güzel. (çok da hoş hatundur ayrıca çocukluğumdan bu yana hayranlığım vardır kendisine)ibonun " sevmenin günah olduğunu bilseydim yemin ederim seni sevmezdim " gibi felsefi derinliği magmaya ulaşmış , üstünde düşünülmesi gereken sözleri falan.

velhasılı kelam 90 lar güzeldi.
Milyonları intihar ettiren parçadır. Ayrıca gerçekleri yansıttığı için Real Song ödülüne adaydır.
ibo şarkının başında şöyle bir laf eder; ''sevmenin günah olduğunu bilseydim yemin ederim seni sevmezdim''.

(bkz: ibrahim tatlıses aforizmaları)
Sevmenin günah olduğunu bilseydim yemin ederim seni sevmezdim.
ergenlik dönemi şarkılarından. birçok gence namaz ve dua kapılarını açması bakımından müzik dünyasında önemli bir yere sahiptir.

(bkz: döndüm kıbleye doğru açtım ellerimi)
iyi niyet uğruna yaşıyorsak dünyada
seven garip olsada sevilmeye değmez mi.
bir kulunu çok sevdim o beni hiç sevmiyor
kalbimi ona verdim artık geri vermiyor.
http://www.youtube.com/watch?v=gJgBMmv9w6g
+bir kulunu çok sevdim
-hangisi olduğunu söyleme dur, ben bulacağım
george cloneey çok sevdim şeklinde bir de esprisi vardır.

yılmaz erdoğanındır saldırmayın.
o da beni seviyor mutluyuz yani.
bir kulunu çok sevdim o da beni çok sevdi
(bkz: bir kulunu çok sevmek o onu hiç sevmemek)
güncel Önemli Başlıklar