bugün

parası boktur. pardon yani çoktur.
2 paket sigaraya 25 tl veren insandan daha sağlıklı bir iş yapıyordur.
25 tl si olan normal bir insandır. beğendiğin bir şeye 25 tl vermek bence gayet normal sıradan bir olay.
evet geçen gün leyla ile mecnun u aldım ve bir solukta bitti bir kitaba 25 tl verdiğim için pişman olmadım eğer o kitaba 25 tl vermek yerine beleşe pdf okusaydım kitabı basan matbaa ne kazanıcaktı kitabın yazarı ne kazanıcaktı işte sizin gibi duyarsız insanlar yüzünden yazarlar iyi kitap yazmıyor bu enayilik değil empati zengin bir adam değilim evet şimdi watpaddan okuduğun masalına geri dönebilirsin uslu çocuk.
Kitaplar genelde daha pahalı maalesef ve evet ben.
Normal bir durum. Gerekirse 200 tl olsa bile verir. Kendini düşünen adamdır.
bu ne saçma salak bi başlık ya.
işte bu ben. Hatta 25 TL den daha fazla verdiğim kitaplarda var.kitaba verdiğim paraya acımıyorum.
Beyni çalışmayan insan eylemidir. 25 TL'ye 12li kondom alıp 12 hatunla sevişebilir.
35 lik rakıya 65 lira verenden daha akıllıdır.
Bazen o kadar coşuyorum ki anlatamam. Şu an da o zamanlardan biri. Afedersiniz ama bir kitaba 25 lira değil dökümü bile verebilirim. O derece severim kitapları.
Her gün sigaraya 10 20 tl gidiyor o sorun olmuyorda bu mu oluyor.
Yolda yardıma muhtaç suriyeli kardeşlerimize 50 kuruş ateşlemez vijdansızlar.
Sigaraya her gün 13 lira veren insandan daha daha zekidir.
internetten beleş okumak varken sokağa para atar. Evet.
Şurada geçirdiği 2,5 saatten daha fayda göreceği bir iş yapar.
Tabi kitaba göre de değişir.
pdf formatında okumayı sevmiyorum. altını çizip not almam gerekiyor. 100 tl üstü verdiğimde oldu 50 euro da. keyiftir. biz beachlere,clublara para akıtanlara birşey diyor muyuz?
Çok beğendiysem kitabı çok merak ettiysem daha çok da para veririm. Kime ne!
Tuvalet kağıdına vereceği paraya hayıflanmaz.
Bugün gördüm 29₺ yazıyordu.
bakıyorumda diliniz papuç gibi uzamış yok kitap alan katıksız maldır yok kitap alan oç dur pdf okuyun beleşe diyorsun ben pdf okuyunca yazar ne kazanıcak yayınevi ne kazanıcak pdf okuyunca ben kazanıcam demi kazanmak kazanmak gerçekten kazanmak için fedakarlık yapmak empati kurmak gerekir enayilik değildir bu bilinçsizlik hiç değil ha ben bir kitaba 500 tl de veririm istersem götümü siktirir yine kitap alırım sen kimsin de benim işime burnumu sokarsın ben sanki çok zenginim de o yüzden kitap alıyorum ben karnım acıkmasın diye sıçmıyorum. Sonuç şu ki 25 tl verip kitapta okurum kaliforniya roll da yerim nargile de içerim milletin muhasebecisimisiniz cebindeki kuruşla ilgileniyosunuz.
Gerektiğinde 40 tl bile veriyorum ne olmuş yani? Okuduğu şey ona bir sürü şey katacak kitap sonuçta, magazin dergisi vs. değil.
bu ülke 25 liraya pahalı diye kitap almayıp 50 liraya fal baktıranların ülkesi.

bir kitaba 25 lira verirseniz en azından köşeye atmaz okursunuz.
Eğer internette pdf olarak bulunmuyorsa ve piyasada korsanı dahi yoksa mecburen alınan kitaptır.

işin kötü yanı bazı kitaplar için çok daha fazlasını da vermişimdir.
Hukuk fakültesinde okuyorsa bu fiyata aldığı için bayram eden insandır.
paradan daha değerli şeylerin olduğunu bilen insandır.