bugün

cinsel dürtüleri aşk kılıfına sokan tiplerdir.
anlam veremediğim sorunsaldır.önceden konuşursun,karşı cinsi fazla beğenmesen bile mantıklı olduğunu düşündüğün için aşık olursun da böylesi çok saçma.
Aşık olmak için fırsat kolluyordur. Bahar ayları, hormonlar, yalnızlık filan derken herkese aşık olabilitesi yüksek kişidir. Böyle zamanlarda koruyun kendinizi, ineğe aşık olan, eşeğe tecavüz eden var şeytan kulağına kurşun.
kendini kandıran erkeklerdir. en fazla etkilenmiş ya da çok hoşlanmış olabilirler.

(bkz: aşkın metafiziğinde dış güzelliğin yeri)
bazen bir daha görmez. ama aşık kalır.
altında çokça anne ile bağlarının irdelenmesi gereken sıklıkla ödipal bir sorunun olduğu kişilerdir.

yaklaşık 1 ay önce böyle biriyle görüştüm. ilk tanışma sosyal medya aracılığı ile olmuştu ve kişi arkadaşımın sevgilisinin ev arkadaşı. Vasfa bak muazzam her neyse. Çocukla ilk iletişimi kuran ben her yuva kuran dişi kuş gibi birtakım girişimlerde bulundum ama kararında olmak kaydıyla. Bir haftalık konuşma sonrası hopp çocuk benimle buluşmak için yanıp tutuşuyor ve ben o sıra sehir dışında olduğum için görüşemiyoruz. 1 hafta sonra aynı şehirde olunca buluşmak için sözleşiliyor akşam gayet loş ışıklı bir barda oturuyoruz ve ben içtiğim ve içerken sohbette adeta cıvıldayan bir kadın olduğum için karşı taraf düşüyor ben bu sırada bu utangaç çocuğu konuşturabilmek için fazlasıyla çaba gösterirken o sadece dinlemeyi tercih ediyor ve sonrası gün bitimi ayrılma. bir gün sonra tekrar görüşmek istiyor ve kabul ediyorum çünkü neden olmasındı ilk gün asla elektrik almadım fakat denemekte fayda var diyorum. ikinci gün ise gayet libidokiller tanımı bir bey ile karşı karşıya kaldığımı fark edince olay büyümeden çocuğa bunu söylemem gerektiğini fark edip konuşuyorum. ama o da nesi? karşı tarafın bana kurduğu cümle şöyle sen benim tutturduğum sayısal lotosun seni asla bırakmayacağım olmaz ben seni seviyorum sana aşığım banane olmaz banane. şaka gibi iki gün yarımyamalak gördüğü bir kadına vurulduğu ve evlenmeleri gerektiğini sayıklıyor.

arkadaşımdan aldığım bilgiler dahilinde öğreniyorum ki çocuk sürekli odasına kapanıp cips kola ile depresyon tanı kriterlerinden 1 2 tanesini sağlamış acındırık yapıyor. hangi kadın kendi bireyselliğini edinememiş kendisine bile değer vermeyen bir kişiyle iletişimde kalmak ister ki?
Ayran gönüllü erkektir. Çabuk tutulan çabuk bırakır.
Aşk değildir o, aşk olsa duramazsın.
O erkeklerden kalmadı çünkü kızlar çok güzelleşti ve biz her gün birine aşık oluyoruz.
Kiz güzeldir.