bugün

Serpme kahvaltı adı altında insanları düdükleyenlere fırsat vermektir. Evet.
2 kişi için ödeniyorsa bu fiyat güzeldir, hoşdir.
Kahvaltıyla beraber öğle yemeğini de aradan çıkarmış insandır. (herhalde)
2 arkadas arada yapıyoruz bu kahvaltı işini, serpme kahvaltı 50 değil 24 lira yaşadığım şehirdeki çok hoş ve naif bir mekanda.
Arada böyle ödüllendirmeler yapmalı insan kendine.. 3 kurusun hesabımı yapacağım diye bu kadar kasmayın. Hayatın tadını cıkarın, bu günler bir daha gelmiyor .
Benim için Gereksiz bir eylemdir. Geçen 28 TL verdim içime oturdu. Yediğim şey iki zeytin, iki peynir. Kahvaltının hakkını verecekler 50 TL verebilir tabiki.
zaten bu olaya uzaktım. 39 liranın üstüne çıktıktan sonra dışarıda kahvaltıyı tamamen bıraktım.
Zaten gelenlerin çoğunu yemiyorum. Koyuyorlar önüne bir ton malzeme. Hepsi de ufak kaplarda. insan bu, hepsini sevsen bile, hepsi ayni zamanda yenilmiyor.

Sonra ne oluyor?
Topluca çöpe. O kadar insan açken, sırf benim 50 lira verdiğim icin yiyeceklerin çöpe atılmasına razı gelmem şahsen beni rahatsız ediyor.

Bunun yerine, ne yiyecekseniz onu sipariş edin. Ona göre kararında yiyin.
mallıktır.
istanbul'da normal bir yerde yapılacak ise gayet normal olan durumdur. Simit, poğaça değil de normal bir kahvaltı masasında karın doyurmak isteniliyorsa 50 TL ortalama fiyattır.
hiç tavsiye etmediğim kazıktır. mutfaktan gelen biri olarak şunu söyleyebilirim ki o yerlerde hijyen falan yok buna cafe de dahil 5 yıldızlı otel mutfağı da. yani olayı sadece kahvaltı olarak düşünmeyin. akşam ayıla bayıla yediğiniz dudaklarınızı büzüştürerek fotoğraf çekip instagram a attığınız spagetti, masanıza gelmeden önce yere düşürülüp tekrar itinayla tabağa konup size kakalanmış olma ihtimali inanın bana hiç az değil. hadi afiyet olsun.
En güzel kahvaltı yazın balkonda ailecek yapılan ev kahvaltısıdır. Dışarda sıkış tepiş mekanlarda kalitesini bilmediğimiz ürünleri fahiş fiyata yemek aşırı mantıksız hareket. Mecbursam sandviç yerim . Ama o mekana iki kişi minimum 70 tl verip bir de kahvaltı sonrası sıçanların mekana yaydığı kesif bok kokusunu çekemem.
Öğle yemeğine veririm kahvaltıya asla vermem.
Yemeğe verilen paraya acımam, verilebilir.