bugün

daha doğrusu sizi kafeslemeye niyet etmiş hatunun davranışlarıyla ilgili ipuçlarıdır bunlar. farklı pencerelerden bakan iki canlı türü. boşuna dememişler "kadın erkeğin dişisi değildir" diye...

http://r2d3meydan.com/index.php?topic=196.0
tamamı atmasyon olan işaretlerdir, bu hesapla dışarı çıkınca gördüğüm bütün kadınların bana yazması gerekirdi..

- ne biçim yetiştirmişsiniz beni, kimse sevmiyor kimse aşık olmuyor bana.
sizi güldürmek için muhabbete bağlamak için her şeyi yapar. size yakın durur. omuzunuza dokunur. gözlerini kısıp sinsi sinsi güler. saçlarıyla oynar yumuşak olduğunu göstermeye çalışır filan falan yanii bunları yapan kişinin size yazdığını anlamıyorsanız öküzsünüz.
-surekli sizinle muhabbet kurmaya calisiyorsa
-bakislarini yakaliyorsaniz
-size hic kanka, abi, haci vb. Bir sey soylemiyorsa
-sevgiliniz var ve o surekli aranizin nasil oldugu soruyorsa
-sevgilinizle muhabbet kurmaya calisiyorsa
-buyuk fedakarliklar yapiyorsa.
-isteklerinizi yerine getirmek icin elinden geleni yapiyorsa
-size sevdigi cicegi, sarkiyi vb. Laf arasinda soyluyorsa
hoslaniyordur.
eğer onu kamerayla yada fotoğraf makinesi ile çekiyorsanız ve size orta parmağını * kaldırıyorsa bilin ki sizden hoşlanıyor demektir. nereden mi bilmiyorum *
yoktur öyle bir şey. insanlar farklı karakterlere sahiptirler. bu yüzden genelleme yapılamaz. kimi insan yapısı itibarı ile sıcak kanlı olabilir, sizle yeni tanışmasına rağmen ilgilenebilir ancak burdan sizden hoşlandığı sonucunu çıkaramazsınız.
8 işaret bilmiyorum ama karşınızda sizle konuşurken farkında olmadan saçıyla oynuyorsa sizden hoşlanıyordur.
-pişt yakışıklı bu gece bana gidelim mi dir. 8 işarete gerek yok kadın gerçekten hoşlandıysa o kadar uzatmaz adamda tek hareketten anlar...
konuşurken yüzünüze bakmıyorsa
abi demiyorsa
son zamanlarda dinlediğiniz şarkıları dinlemeye başlamışsa
sürekli konuşuyorsa
sizi takip ediyorsa
sizin istediğiniz biçimde davranıyorsa
ve beğendiğiniz kız modeline kendini benzetmeye çalışıyorsa , hoşlanıyordur.

düdüt: len, ben bunları hoşlanmasam da yapıyorum gerçi, abi demiyorum mesela kimseye müzik falan keşfetmeyi de seviyorum, takip ediyorum noluyo ahaha
kadınlar farklı karakterli bireylerdir. genelleme yapmak saçma olur.
tecrübeden bir demet;

- sizi rüyasında gördüğünü söylüyorsa,
-saç şeklinizle ilgili yorumda bulunuyorsa,
-sizi görünce gözlerinin içinde 1000watlık bir ışık yayılıyorsa (ki bunu anlamak woltmetresi olan göze sahip olmalısınız),

sizi seviyordur.
genelleme yapılamayacak durumdur. kadınlar zaman gibidir, izafidir. o izafiliğin içindeki denklemi çözecek kişiyi ararlar. belli bir kalıbı yoktur.
çirkin olması, çirkin olması, çirkin olması, çirkin olması, çirkin olması, çirkin olması, çirkin olması, çirkin olması.

çirinse kesin hoşlanıyordur.