bugün

çok net. şehvetli şehvetli size bakarlar. bakışlarından seks akar. o zaman direkt yapışın dudaklarından.
bir kadın sizinle sevismek isterse sevisir zaten sizin anlamaniza firsat bile vermez.kendinizi bir anda cicişlerini emcüklerken bulursunuz!
Yanına sokulur, öper gereğinden fazla öpmeye başlar temas etmeye başlar seni de tahrik etsin diye sonrasında sen tahrik olur sevişmeye başlarsanız. Bu kadar basit aslında.
sizinle konuşurken gülümsemesi gibi şeylerdir.
başının ağrıyıp ağrımamasından.
35 yaşından sonra bile şanslı azınlık dışında kimsenin cevabını veremediği soru. Arkadaşlarıma da sordum ama kendilerini övmek için kısa ve ayrıntısız cevaplar verdiklerinden tatmin olmadım. Bilen ve başaran varsa, kendini övmeden, yöntemini anlatsa da aydınlansak…
2 kadın sevişmek ister
1.si blue çağını geçmiş, daha hiç kimse ile beraber olmamış kız.
2.si birisi veya birileri ile birlikte olmuş ve bir süre boyunca kimse ile birlikte olmamış kadın.
bir de önüne gelenle yatıp kalkmak isteyenler vardır, bunu da hayatı yaşamak olarak adlandırırlar.

velhasıl kelam kadınlar elbette sevişmek ister ki bunu sevdikleri insan ile yapmak isterler. 3. madde hariç, onlar sözde hayatlarını yaşıyormuş.

hele öyle kadınlar vardır ki hiç kimse ile sevişmemiş, evleneceği adamı beklemiş veya bekleyenler. işte onlar çok güzel kokarlar.

bu sondaki kadını böyle efsaneymiş gibi yazacağım bir günü göreceğim aklıma gelmezdi.

umarım rabbim tüm kızlara ve kadınlara hidayet verir.
Yakınına sokulmaya çalışıyorsa. Üff
niye böyle ki? onların da kediler gibi kuyruğu olsaydı, havaya kaldırdıklarında anlar, 5 bilinmeyenli denklemi çözer gibi her seferinde kafa yormazdık..
Kadınlar sadece Menfaatleri doğrultusunda hareket ederler... Ne kadar köfte o kadar ekmek hesabı...

Sözün özü;

"kadınlar sadece gerçeğe inanırlar..." .
Rüzgarsız bir havada Uzun Saçlarını size doğru savurması.
Sizinle "sevişme ihtimali" derecesine gelmiş kadının hareketine zaten kafa yormazsınız. O yaşanır.

Diğer mesafelerin de zamana ihtiyacı vardır. Enerjiyi sıkıştırıp kaçırmayın insanları. Akışta kalın.
Kadından kadına degişir.
Kadınlar değişik.
Allahtan kedi kuyrukları yokmuş...

- niye tecavüz ettin?!
- walla kuyruğu havadaydı hakim begy!
görsel

beyle hareket ediyorsa istiyordur. kesin bilgi yayalım.
Tavırlarından. Eğer karşı cins ilişkiye girmek istiyorsa bunu öyle ya da böyle bir şekil açığa çıkarır.
Aslında bu konuda tecrübeli erkekler çok kolay anlar. Kadınlarda 3 lambanın olduğu yer var.
mesaj o yerde.
oranın yerini burada paylaşmıyorum ki ;
gençler hemen alıp hazıra konmasın,
araştırsın, kurcalasın.
şimdi 3 ışığın olduğu yere hafif eğilin,
3 lamba yan yana.
kırmızı- yeşil lamba sabit yanarken,
mavi lamba kesik kesik yanıyorsa,
o kadın sevişmek istiyordur.
eğer mavi lambanın yanıp sönme hızı yüksek ise
o halde 2 posta 1 hürriyet istiyordur.
bazı modellerde,
4. lamba olur bu yurt dışı üretim serisinde olur genelde, 4 lamba 3 lambanın hemen yanında,
renksizdir, bunun yanıp sönmesi sevişme + oral istiyor anlamına gelir…
şimdilik bu kadar temel bilgi yeter.
lütfen mesaj atıp lambanın yerini sormayın.
kurcalayın…
e-devletten yapılıyor bacı.
Es kaza burayı okuyup da kendine yol çizen arkadaşlar fazla gaza gelmesin. Aha işaret geldi diye yardirirsaniz sizin kestanenizi de yaran çıkabilir.
(bkz: ayaklarım güzel mi diyen kadın)
türkçe biliyorsa "sevişmek ister misin?" bilmiyorsa hangi milletten olursa olsun "are you sexs" şeklinde sorulur. cevabı anlayabilmek de meziyet açıkçası. "hayır" ya da "no" diyorsa kesinlikle istemiyordur. kesin bilgi yayalım.
Sözlüğün tüm işviçreli bilim adamlarının toplanıp bir sonuç bulamadığı başlık.
görsel
Sevişmek isteyen kadın istediği adama söylesin herkes mutlu mesut yaşasın.
Bana gel sana kahvaltı, akşam yemeği yapayım falan deyin kıza. Eğer geliyorsa sevişmek istiyordur. Ama bu sevişeceği anlamına gelmiyor. ilk seferde olmayabilir.